Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stres - problém

Príspevok v téme: stres - problém
maurie

Ahojte, mam takýto problém. Neviem ovládať stres. Snažím sa ho stále v sebe udusiť, ale už cítim, ako mi prestávať chutiť, žalúdok sa mi krúti a niekedy sa mi potia alebo tŕpnu ruky. A pritom nejde o stres kvôli niečomu dôležitému. Stačí, keď idem do práce a chytí ma to z obavy, čo ma tam čaká, po sexe, či náhodou neostanem tehotná, ked sa idem zabaviť s kamošmi do baru, či sa rodičia nebudu hnevať, že sa flákam, či dobre dopadne oslava...proste nič prevratné, ale neviem to proste ovládať a už mám pocit, že celý život sa len stresujem kvôli nepodstatným veciam a neužívam si ho tak ako by som mohla...

[zruseny12]

ak nechces ist k lekarovi tak skus B-komplex-forte...ale asi ked to nevies sama ovladat mala by si zajst k psychol.to musis posudit sama...a potraviny na vit.sk.B jec vela...salam a syr vyvolava v tele stress...

majka_

stalo sa to sice uz pred par rokmi, ale i tak. prestala som tej lekarke doverovat a odvtedy... no bojim sa verit aj psychologom.

majka_

ja asi budem musiet zajst za psychiatrickou alebo psychologom. ja neviem. i ked... ja mam strach, ze to posunie na nejaky papier lekarovi alebo komu. ja neviem. jednu psychiatricku som prosila doslova, aby to, co jej poviem, na papier nevytresla. a ona? prva vec, ktoru urobila, to napisala do lekarskej spravy, ktora sa nastastie z domu nedostala, ale i tak... citala to moja mama a ta mi dala taku kazen, ze... som si povedala, nikdy viac k nej nepojdem. proste mama sa zlakla veci, ktore prezivam a tak.

panika

No tak psychologa sa bat nemusis, nebude sa v tebe fyzicky vrtat a to dusevne vrtanie Ta moze posunut vpred. Ja som svoje prve sedenie odkladala, pretoze som si myslla, ze mu nemam co povedat.Musim vsak uznat, ze sa mi dostala do vnutra a nasla podstatu problemu...taku, co by ma ani nenapadla.Chodila som na relaxacne cvicenia, naucili ma uvolnit telo a vyrozpravat sa niekomu, kto je ochotny pocuvat a aj poradit, usmernit - tak to je na nezaplatenie

maurie

Uvazovala som nad tým, že navštívim psychológa, ale problém je, že mám strach z doktorov a nedôverujem im. Ku gynekologovi som sa odhodlala ist az ked som mala 22 rokov, u zubára som nebola 2 roky, takze neviem ci najdem odvahu ist k psychologovi...

panika

vsetko co ta trapi a dusis to v sebe, len buble a caka na to, kedy to vykypi.Proste sa to neda do nemoty dusit a potlacat. Neuvazovala si nad navstevou psychologa? Nauci Ta uvolnujuce ,,cviky,, a zvladat napatie.Nie je to hanba, mozno je to uz nevyhnutnost...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stres - problém - Fórum - ZDRAVIE.sk