Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pripravny kurz na pravo v Kosiciach

Príspevok v téme: Pripravny kurz na pravo v Kosiciach
evkka

Ahojte,viem,ze toto tu nepatri,ale nemam sa koho opytat.Tak chcela by som vediet,ze ci vie niekto nieco o tomto kurze na upjs-ke. Zevraj stoji 10 000 ale absolutne si neviem predstavit,ze co sa tam robi,ale pocula som ze je to blbost a ze su to zbytocne vyhodene peniaze.Ale mozno su to len zle reci,neviem.No velmi by som sa chcela dostat na pravo a ak by bol ten kurz dobry,tak by som aj obetovala 10 000. Takze za hocijaku informaciu budem vdacna :)

evkka

nikkaj,dakujem ti velmi pekne za odpoved.A to trvalo len tri vikendy?Nie je to nejako malo? A kolko si platila ak sa smiem opytat? Cize myslis,ze ti ten pripravny kurz v niecom pomohol?

nikkaj

S prípravným kurzom na právo v KE skúsenosti nemám, ale absolvovala som podobný kurz v Banskej Bystrici na Filozofickej fakulte UMB. Prebiehalo to ako normálne prednášky (myslím 2 alebo 3 víkendy) a preberali tam s nami veci, ktoré sa neskôr objavili v testoch na prijímačkách. Nie síce všetky, ale mne osobne to veľmi pomohlo a na školu som sa dostala (hoci som sa nakoniec rozhodla pre inú).

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pripravny kurz na pravo v Kosiciach - Fórum - ZDRAVIE.sk