Kto sa pridá?

zabiatko..

noo cafte ja sa tiez snazim aj dat prec nejaku celulitidu a s kamoskou zacinam chodit do plavarne od zajtra ..nepridate sa???abo mi napiste na mariab@ekolas.sk ..podte s nami..spolu nam to pojde leprie

katarína

katush, didi ja som tiez z TT a mam 23r. a rada by som tiez nejaku kamosku, ktora by chodila so mnou cvicit, zatial chodim sama do fitka do jamy tak ak by ste niektora chceli, napiste budem rada

didi

Tak to ste dobrý, ja chcem schudnúť 20kg do leta, takže ak sa vám chce a ste z okolia Trnavy, tak by sme sa do toho mohli pustiť...a hlavne nežrať....

katush

ja by som chcela tiez schudnut 4 kg..ale neviem ako zacat mam slabu volu :(...zajtra to skusim zacat..:)...drzte palce hadam sa mi to podari..do nedele by som chcela schudnut 2kila..neprida sa niekto??

tannika

Chcel schudnúť na stehnách, kúpila som si stepper, na ktorom cvičím dennie 50 min., ale bojím sa, že namiesto chudnutia mi pribúdajú svaly na nohách

dolores

t!nna... nuz tak na zaciatok, mam 22 rockov, "chudnem" uz asi od 15tich, no tak vazne som zacala asi ked som mala 19. mam 165cm a vtedy som vazila 58kg a mala som ten isty problem ako ty - zadok a stehna (najma na vnutornej strane som mala prilis velke tukove zasoby:) tak som uprosila brata(on je trener vo fitku vo velkej britanii) nech mi zostavi nejaku dietu a cvicebny plan... od novembra som do leta zhodila asi 6kg - v lete v plavkach som sa uz citila dobre... a teraz si uz skoro druhy rok drzim mojich +/- 49 kil a je to fajn, ale stale sa musim krotit v jedeni a stale cvicit...
to co si vravela s tym bruskom, tak to je divne... mozno si predtym - pred chudnutim jedla zdravsie:) ak nie, mozno si len telo zacne zvykat - mne sa tiez stalo, ze asi po mesiaci co som zacala cvicit a tak, ze mi na stehnach pribudli centimetre, ale potom sa velmi rychlo stratili - a zaroven sa stratilo este viac.
co sa tyka tych rad este... celkom dobre cviky najdes na stranke www.woman.sk - tam su take, co mozes cvicit aj doma bez nejakych naradi.
a ak si taka ako ja, tak asi chces schudnut co najviac a co najrychlejsie... ale to ta nepotesim, asi to nejde - zdravo a natrvalo je mozne chudnut tak 1-2kg za tyzden (v mojich vypoctoch take 2cm z bokov a pasa).
a este nieco. brasko mi vtedy vravel, ze mi netreba az tak velmi cvicit brusne svalstvo - ze pri mojej postave (sirsie boky, zadok) to pojde samo. a to mal pravdu - brusaky, sklapacky a podobne cviky boli pre mna len spestrenim a na pase som nakoniec stratila neuveritelnych 14cm (hihi, si ma prinutila prestudovat si moju tabulku mier - co som o tom pisala uz predtym, ze kg nie su vsetko:)
a, inak stastny novy rock Ti prajem... a nech dosiahnes to, po com tuzis:)

t!nna

dolores..=)tak s tymicvikmi dakujem..ja cvicim uz dost dlho ale mam odbobia kedy necvicim ale moje telo je zvuknute lebo sportujem cize by nebal byt problem s cvikmy..striedat ich asi zacnem lebo fakt ked je vecer a viem ze zaseu tu nudnu kalanetiku tak ..radsej budem striedat=)...a co sa tyka toho brucha...tak od hladu urcite nie=)...skor asi z otho jedenia..lenze prave teraz jem tam ako by som mala vzdy a za ten jeden tyzden som normalne pribrala na bruchu jak nikdy..NECHAPEM..take hnusne makke je velke..a to mi kazdy este teraz v decembri hovoril ze jake mam pevne chude brucho a zrazu je fuc=(..NECHAPEM...a este jedna otazocka...kolko mas rokov?..ty si uz nieco take prezila diety chudnutie a tak?..a ako dlho to trvalo kym si dosiahla co si chcela?..ja si chcem strasne vytvarovat zadok a stehna..niezeby som bola tucna to nie som priemerna ...ale ja nemam ziadny tvar mojho pozadia... a tak este neaku radu aby som schudla na stehnach a zadku=)