Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co na flaky po akne?

muji

tak ja som bola dnes na kožnom a doktorka mi povedala, aby som sa v žiadnom prípade neopaľovala, pretože toho sa už nezbavím. a že si mám kúpiť opaľovací krém s ochranným filtrom aspoň 30 . Takže nepočúvajte tie rady, že opaľovanie!!!!

LaRča

Mám 24 rokov a flaky po vyrazkach na tvari mam už asi 7 rokov - minimálne.. Doteraz mi nepomohlo vobec nic. Potom som kupila sadu od Biodermy White Objective a musim povedat, ze zlepsenie bolo uz po tyzdni vidiet - a to velmi vyrazne. Jasne, ze to nepomoze uplne do cista (mozno pri dlhodobom uzivani) ale kto sa trapite, fakt investujte. Oplati sa to. V zime vsak urcite vyskusam ten chem. piling, aby som sa tych flakov zbavila uplne.

ATIDE/ESMERA

Neviem, čo taká kúra stojí, ale moja rada je takáto: zadarmo si fľaky o akné ostránite tak, že sa pôjdete cez leto niekam dobr eopáliť, slniečo to všetko zahojí.D a hlavne na chrbte alebo tak

2u2i

Absolvovala som 2x Frakčný laserový resurfacing a je to najúčinnejsí spôsob na takmer úplné odstránenie jaziev, skúšala som všeličo, ale až teraz vidím skutočný pokrok.

corinna

Hm, ja cely den googlim a objavila som Pyratine XR. Vsade citam len a len same pozitiva, je to krem z USA, sice fakt drahy.. na ceskych strankach ho nachadzam do 3 000kc :/ ale udajne je to omladzujuci krem, ucinne posobiaci proti cervenej pokozke, akne, jazvam, flakom, pigmentovym skvrnam aj vraskam... neviem ci je to naozaj taky zazrak, ako vsade pisu, ale osledovala som si aj kvantum komentarov od roznych ludi, ktori s nim maju skusenosti a pisali same chvaly a klady. Niektori si ho natierali len na jednu polovicu tvare, aby dostatocne videli rozdiel a vraj bol hned badatelny.
Silno silne uvazujem zainvestovat teda.

geekygirl7

heyhey: Je to pravda. Flaky vyblednu casom aj same a co si myslis, kvoli comu to tak je? Stara vrchna cast pokozky sa odlupuje a nahradi ju nova. Niektore kremy, chemicky peeling, obrusovanie atd len urychluju tento proces.

heyhey

to je aka hovadina, ze ked sa zacne olupovat koza, zmiznu flaky. blbost! ja mam akne a moc by som si zelala, aby mi uz preslo a aby som mala uz len pozostatky- flaky, jazvicky. dnes sa s tym da hocico spravit, ale chemiu by som si uz nedavala. na akne este okej, ale ved ta plet si nestihla ani vydychnut po akne, a uz do nej zas chcete nieco chemicke davat. ja by som tiez skusika tu stavu z citrona, pripadne prirodny beta glukanovy gel, ten by mal pomoct. ale urcite nie vysusovacie pripravky !!!

corinna

sansa, presne ako mne.tiez mi po akne poostavali flaky a vypada to,ako keby to bolo akne takze to mam jedno.. zbavit sa vyrazky je niekedy aj jednoduchsie, ako toho flaku, ktory po nej ostane.
citronovu stavu som pouzivala, pravidelne, no nepomahalo, po dvoch mesiacoch soms a na to vykaslala.
Teraz som uvazovala nad bieliacim kremom s vytazkami z mrtveho mora,ktory som si minule vsimla v lekarni. Nespomeniem si teraz presne na nazov. Len neviem teda, ci bieliace kremy su urcene na nieco taketo, ale planujem skusit aj toto.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co na flaky po akne? - Fórum - ZDRAVIE.sk