Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PRÍZNAKY TETÁNIE

pepo78

Caute.Moje priznaky zacali asi pred 2,5 rokom,tocila sa mi hlava,tažké zrýchlené dýchanie,neskutočná únava,pocit na odpadnutie,zrýchlený tep,zmeny nálad a nervozita atd.......potom prisiel kolaps 2x po sebe som odpadol polezal som si v nemocnici s fibriláciou predsiéní,liecil som sa u neurologa a pchal do seba lexaurin,seroxat a ine antidepresiva.Viem asi o čom hovorite,zazíval som strašné chvíle.Skoncil som s liekmi,možo trocha pomohli ale najviac mi pomaha moj ročný syn,rodina a veci ktoré ma bavia.Priznaky sa uplne nestratili ale snazim sa na to nemysliet.Žil som strašne uponáhlaný,stresový a fyzicky náročný život-snažím sa to zmeniť a robiť veci ktoré ma bavia a nie len také ktoré musím.Zaujali ma vaše prispevky a o hyperventylačnej tetánii som nevedel,nebola mi zistená a ani neurolog mi o nej nepovedal,moja diagnoza znela Fobický sindrom.Teraz sa snazim proti tomu bojovat bez lekarov.

Kolinia

Caute, prave citam vase prispevky, tiez mam vselijake taketo priznaky, bola som na stitnej zlaze - ok, na kardiologii - ok, mam ist aj na neurologiu, ale bojim sa....chodim k psychiatrovi, mam lahke AD-cka coaxil plus lexaurin si mam dat podla potreby....ale o tetanii tiez nikto nic z doktorov nehovoril, kto robi testy na tetaniu, ako to funguje? Viem, ze dakto tu na zdarvi.sk mi radil, ze to mooze byt ono ale to som bola este len pred tymito vysetreniami...tak neviem, prosim, poradte. dakujem..

jaeny

vieš,je mi po nom fajn ,dokonca ani unavená nie som,dobre spávam,nedrieme sa mi pritom kávu nepijem a prácu mám dosť náročnú,nie fyzicky ale psychicky

ooo

Jeany a cítiš sa pri ňom lepšie? A v práci ťa neprepadajú neuveriteľné pocity únavy? Lebo mňa niekedy hej, hlavne keď je zamračené a škaredo vonku. Teraz mám prácu, kde to vedia a sú v pohode, aj práca je v pohode, len od nového roku o ňu asi prídem, tak ktovie, kde skončím... ale to je iná téma

ethel

najprv manžeta na ruku ako keby ti merali tlak,stiahnu ti to na cca 10 min. a napoja elektródu dole na ruke.Potomto vyš. sa robí hyperventilačný test-rýchlo dýchaš až kým ti nezačne byť blbo..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PRÍZNAKY TETÁNIE - Fórum - ZDRAVIE.sk