Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PRÍZNAKY TETÁNIE

mimkax

Nie je vždy treba..pyridoxin.. Ale najprv je nutné urobiť vyšetrenia,no a teda vyš. krv...mimo iné..a potom ostatné som písala.

mimka

OOO je otázne,z čoho je tá únava..môže byť veľa príčin..A čo hovorí krvný obraz? Skús piť dlhší čas žihľavový čaj..má okrem iného aj povzbudzúce účinky.Pokiaľ nie si alergický /á na ňu..

mimka

Takže treba upraviť životosprávu,spať pravideľne,vyhýbať sa stresom a dodávať si minerálne látky..napr. šumivé tablety rozpustné vo vode po jedle..

mimka

No ja som mala,alebo možno ešte mám..Tetánia je vlastne nedostatok minerálu čiže iontu v tele..,čo môže viesť k tŕpnutiu končatín až ku kolapsovým stavom..To som mala a často..(Chýbal mi horčík v tele..Brala som 1000mg denne.Už je mi dobre..)Je to veľakrát spôsobené nadmerným stresom a nízkym príjmom min. látok..

ooo

Jeany ako dlho berieš ten cipralex? Ja mám trochu obavy, že keď budeš chcieť otehotnieť a budem ho musieť vysadiť,...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.