čo robíme 5x menej ako angličanky???

leila

Podla mna nie je az taka zla ta kampan ohladom "hygieny", pretoze mnohi, kt. stazuju dychanie okoliu sa mozno nad tym zamyslia. Iked humusaci to beru jednym uchom dnu, ale snad aspon nejake percento to oslovi... Je hnusne ked pekna zena, dobre oblecena, upravena smrdi ako prasa... a takych zien som uz videla/citila dost, co ma velmi prekvapilo...

livia004

100 krat menej :jeme, vrieskame ked len rozpravame, stazujeme sa, opijame sa, sme drze, sme neschopne, afektovane... jednoducho asi len 20%anglicanok su mi sympaticke

fraisee

5 x menej jeme, 5 x menej jacime 5 x menej sa vyvazame autom, 5 x sa viac smejeme, sme 5 x skromnejsie, a 10 x menej sebavedomejsie. dalej
sme 5 x krat krajsie, 5 x milsie a 100 x rozumnejsie.
nechodime vo vytahanych sivych teplakoch po meste a nenosime snehule v auguste a nechodime v trickach do pasa ked mame pupok jak kotol.

kolibrik

5x menej?
To bude asi ten test rexony ktory považujem za trapnosť.Zbytočny hurhaj okolo toho vydam na webe často.Viki je zlatá zŕoveň trápna.Každy musí žiť z niečoho.Určite dostala peknu sumu.

machulka006

čo sa týka tých deodorantov, myslím že medzi mladými ľuďmi to nie je až také kritické...
ason u nás v triede sa dievky predbiehajú, kt. má kvalitnejší a lepší deodorant a kt. s amenej potí a ako to docielila...
:)
toď môj názor

inak, neviem čo robíme 5x menej ako angličanky