Baby chcem was nazor,prosim!!!!!!!!

Príspevok v téme: Baby chcem was nazor,prosim!!!!!!!!
chudaaak:(((

Mam 16 a moj penis ma 14 cm ... po obwode asi 11/12cm ... nad tym uz neplacem , ale na zaludi... teda pri otwore,) sa mi sprawilo ako keby znamienko ... newiem co to je , netrcite... ma to asi milimeter ale widno to ... myslite ze by to partnerku neako odradilo? ... :((( bojim sa ze ANO :( prosim was NAZOR :) Dakujeeeeem moooooooC

heinz-klátil

11/12 ze je hrubý?
podla mna je to málo ved kebize ja mam 11/12 tak sa mi zlomí :D
vem mal by bit tak akurat do ruky a nie odomykaz s nim zamky :)

janka

ahojte,mne osobne vyhovuje mensi a hrubsi penis,neviem preco to chalanov vobec trapi,velky penis velmi nenarastie pri milovani a maly ano...a co sa tyka znamienka mal by si ist k lekarovi-urologovi,alebo ku koznemu...

chudaaak:(((

no jo , ale ja hambim sa s tym ist , som taky , no co uz ... a s tou dlzkou ... CO UZ :((( pojdem za knaza :D neviem :(

mnamka

mno mozno ho mas na svoj vek trocha kratkeho co by niektore baby mozno trocha odradilo...ale nechapem preco by ich malo odradit to znamienko alebo co to je...a tiez nechapem preco s tym nechces ist k doktorovi-moze to byt aj nieco vaznejsie nez len obycajne znamienko

chudaaak:(((

nie, VOBEC ZIADNE ... a hrubyyy ? ... hmm myslim si ze nie ... ale teraz newiem ci sa chapeme...cely obvod ... chapes:) a ja som u bab dost ziadany,ako neber to ako chwalu , ale bozkawal som sa s vela dievcatami...mozno viac ako 30 ale sexu sa bojim ... po prwe ze ho mam maleho a tenkeho a za druhe to znamienko ci co to je:(((

marisssa

ved jasne, nechcem sa tu rozpravat o tvojich parametroch, o to tu predsa vobec nejde, len sa mi ozaj zdal prihruby:-) a to je tiez dobre, no nie? a ja osobne mam radsej mensi penis ako velky, to len boli a s malym, ked vies tu spravnu polohu,je z toho len krasne milovanie..

no a k tvojmu problemu:nezbadal si teda ziadne zmeny na nom???