Kozmetika NouriFusion..........PROSIM!!!!!!

5689

mne kšeft nekaziš? a vie tvoja sestra čo si sem napisala? ceny sú stanovené, já som len klientka!! a cena mi vôbec nevadí, lebo svojou kvalitou je kozmetika neporovnateľná, jedinečná, zo žiadnou inou kozmetikou!!!!

romana

Juliana
Ošetrenie a poradenstvo je aj o niečom inom. Nie len o výrobkoch. Poradkyňa ti ich len odporúči. Nič viac. Nemusíš si ich kúpiť. Môžeš chodiť na ošetrenia a otestovať si ich účinnosť. O tom to je. Veľa žien, nevie ako sa má o seba starať, hoci na trhu je kozmetiky viac než dosť. Tiež nevedia aký majú typ pleti, čo je pre ne vhodné. Mne osobne ani kozmetička dobre neporadila.

juliana

Ahoj odkaz pre 5689 kozmetka od vas \"poradkýn\" je neskutocne predrazena a rozdiel medzi tou od vas a cez internet je akurat tak na kazdom vyrobku cena v niektorych pripadoch az dvojnasobne navysena....!ja rozumiem ze je to tvoja praca ale nemusis tu vyvracat ked vies dobre ako to je...a ja to viem najlepsie,lebo to robi moja sesta a viem dobre kolko tie vyrobky skutocne stoja...

terinka

Zdravim,
viete mi povedat nieco konkretnejsie o tejto kozmetike? Kde sa da kupit, objednat, vyskusat, aka je cenova hladina.. som z Bratislavy. Prosim, info na e-mail: terinka1@centrum.sk. Dakujem velmi pekne..

juvka

tak ti ppviem ze ked som chodila mesiac raz tyzdenne na osettrenie videla som rozdiel.vobec som nemusela pouzivat makeup a mala som krasnu tvar bez vyrazky.teraz ked mam doma a pouzivam kazdy den som sa vyhadzala trocha na cele ale ze to ked ti cisti plet tak sa najprv vyhadzes a potom to zmizne.musiti ti precistit najprv tvar.a tiez sa mi zda ze mi to zuzuje pory a hlavne na licachn kde som mala po ciernych bodkach aj jamocky.musis vyskusat.kazda plet reaguje inak.

romana

juvka
Ty si spokojná? Myslíš, že sú aj typy, ktorým nepomôže? Nie je to najlacnejšie, nerada by som sa opláchla na tom.