Gynekológ alebo gynekologička? - koho preferujete?

coocai

lenze ty si im moj prispevok oznacila...len preto, ze sa ti nepacil. Tak asi si jedna z tych, ktore chodia k chlapovi-gynekologovi.

alzbee

Mylis sa...ja velmi dobre chapem, ze ludia maju rozlicne nazory a taktiez tie nazory aj akceptujem, pokym mi nepripadaju byt za vlasy pritiahnute...ved ale admini vymazavaju prispevky, nie ja! kazdopadne tvoj prispevok bol pisany v zmysle, ze vsetci gynekologovia su uchylaci a ze tie baby, ktore maju gynekologa, tak su asi nejake divne, ked dokazu roztiahnut nohy pred chlapom-lekarom..

coocai

Akoze nechapem...clovek si tu napise svoj nazor a o par hodin je to vymazane. Fakt divne. Ja svoj nazor nezmenim, a ak s tym ma niekto problem, jeho chyba.

sempt

nuz su tu prispevky podla ktorych chcu jednoznacne gynekologa teda chlapa a este nech je nezny zlaty citlivy teda nejde vam predovsetkym o odbornost to su len rozpravky pre chlapov. pochopenie a zvladnutie estralneho cyklu nie je az taka veda ktoru by doktorka nezvladla ved ma s tym osobne skusenosti a ten chlap zostane vzdy len teoretykom.

sweet_lolitta

ja som mala dlho lekarku zenu, no nevyhovovala mi ako osoba, tak som presla pre zmenu k sukromnikovi a muzovi, a som velmi spokojna :) je to profesional a vobec nemam pri nom nejaky neprijemny pocit, ma 30 rocnu prax a je skuseny.