Rozchod...

Príspevok v téme: Rozchod...
jaja

Ahojte baby! Chcem sa spytat ak ste sa s niekym chceli rozist ako ste zistili, ze je to to, co naozaj chcete? To ste sa jedneho dna prebudili, pozreli sa na svojho "mileho" a vedeli, ze je koniec?
Mam 2 rocny vztah a posledny pol rok sa citim ako na horskej drahe. Raz som dole a nechapem co ma vo vztahu s nim drzi a ked som hore, neviem si predtavit zivot bez neho...

aloha:(

ahojte,vcera som sem pisala.a dnes som zistila ze ma frajer naozaj len vyuzival pre sex,uplne som zufala a v koncoch,ako mozu bt take spiny ktore len takto vyuziju cloveka???no newiem,je to uplne neeticke...takze moj vztah na dialku sa deinitivne skoncil...

niekto

jaja nerozisla sa ona somnou ale ja snou
ja som nemal problem ju podrzat a rozhodne som vypete situacie znasal lebsie ako ona
ja som sa knej proste spraval ako k rovnocenej
a rozhodne som nebol opicka na spagatiku proste som jej bol malo vulgarny a malo dominantny ....

pre jajku

Jaaaj moja, no ja som na tom rovnako, v poslednej dobe nam to moc neklape, ale aj tak su chvile ze si na jeho mieste neviem predstavit nikoho ineho. a potom su chvile ked nechapem, preco sme my dvaja vlastne spolu... no asi som vadna alebo co...

moniqa87

teda som zena, ale v tomto sa pridam na stranu chlapov...
nie su vsetci svine, tak ako my vsetky nie sme zrovna vzorne partnerky, neda sa povedat ze chlapi len vyuzivaju, ked kazdu chvilu stretate zensku, ktora vyuziva chlapov, su takisto dobri chlapi ako aj zle zeny...
ako pohlavia si nemame co vycitat, je to 50 na 50...

jaja

niekto takych ako si ty je vazne malo. Moja kamaratka sa s tym svojim tiez rozisla z toho isteho dovodu ako ta tvoja. Nevedel ju podrzal a vypate situacie znasal tazsie ako ona. Zeny skratka chcu niekoho kto ich podrzi, ale na druhej strane netuzime byt opickou na spagatiku, ktoru si pritiahnu kedy maju chut.

niekto

zaujimave ja som prave ukoncil vstah vktorom som ja robil kompromisi ja vzdy ustupoval a v podstate som sa k svojej byvalej spraval ako k rovno cenej osobe
skoncilo to tak ze mi povedala ze som malo dominantny a zzenstili
ja som s tooho dosiel k zaveru ze zeny nevedia co chcu

btw je od vas dost bezohladne povedat ze chlapi su svine hlavne ked poznate iba niektorych
a nehovor mi ze cest vinimkam lebo zeny niesu onic lebsie a onic HORSIE tak isto podvadzate a viete byt tak isto bezohladne

jaja

ticho... no ty si to uplne vystihla!!!
Chlapi su svine a neide to ani s nimi ani bez nich. Vsetky moje kamaratky su zadane a maju rovnake problemy.
...nepridem dnes za nim ako to chcel a basta!!! Ani on neprisiel ked som ho potrebovala...

ticho

ja ma tiez teraz dost problemy s chlapom, velke infantilne decko to je !

za cele to rozmyslanie som dosla len k jednemu : CHLAPI SU SVINE ! , neda sa zit s nimi, ale ani BEZ NICH :( (to je na to asi to najsmutnejsie . . . )

Mali by sme byt hrde, a nenechat ich aby si robili co chcu, ozyvali sa kedy chcu a kedy sa im to hlavne hodi, nie sme len obycajne devky na ukojenie nejakych tuzob. Ale na druhej strane, hrde dievcata su same . . . A vsetky tie dobre si uz nasli fajnych chlapov, alebo sa do nekonecna moria vo vztahoch, ktore existuju len vdaka nim ( nekonecnym kompromisom, ktoe druha strana berie ako samozrejmosti)Lebo si ti sebecki kokoti nevazia to co maju . . . ( smutne je ze chlap sa nikdy nezmeni, na chvilu si povie, spravim to co chce, a potom sa to vrati, a my naivne zeny im to bastime, lebo ich nekonecne milujeme . . .)

ticho

odkaz pre lopotu :

nic nie je horsie ako byt vo vztahu, kde jeden je len preto, ze toho druheho by to polozilo ( ujasni si v hlave co chces, a ci to co citis je prava laska ) . . . lebo ak nie, chod s pravdou vonku , lebo nic nie je horsie ako predstierane city a plane nadeje toho druheho

zazila som nieco presne rovnake, a prebolelo to obe strany - teraz sme dost dobri kamarati