hnedy vytok

elly

vraj to je len ovulacia takze sa nicoho nemusis bat :-) mna len teraz znepokojuje ze uz rok beriem antikoncepciu a 3 dni po menstruacii sa mi objavil svetlo hnedy vytok...:-/

sisimka

ja som ešte panna! vrátila som sa s 3 týždnového pobytu domov a vtedy my začal pomerne silný tmavohnedí výtok ani ma nič nebolí a nevisadila som niake lieky niesom chorá??? nemala by som ísť na gyndu??? myslela som že my to prejde ale dneska je to ešte silnejšie!!!

prdolka

dobrý deň. prosím Vás chcem sa spýtať, beriem antikoncepciu už asi rok a minulý týťdeň som si ju zabudla jeden deň dať ale sex s priateľom som mala až 2 dni po tom čo som si ju zabudla dať. Teraz však mávam hnedý výtok ktorý sa mi streda s normálnym a občas tam mám aj krv.. pri močení mám pálenie...bojím sa čo to môže byť..myslíte si že aj tehotenstvo? ooch to snad nie..prosím vás čo najskôr mi poraďdte...ďakujem Vám

lolo555

ahojte potrebujem surnu radu menzes mi skoncil 8.4 mala by som ho dostat okolo 1.5 a teraz dnes je 22.4 a uz asi 3 den mam silny hnedy vytok hnedy az tmavo hnedy zmiesany z krvou strasne sa boim neviem co to znamena ;( mala som pohlavny styk z prezervativom a ani sa nepretrhol a priatel sa nespravil...co mam robit co to moze byt tehotna urcite byt nemozem ci? prosim radu mam strach ;(

Simina1234

Ahojte,prosím vás,včera som mala dostať menzes ale nedostala som,mám len hnedý výtok a nechápem čo to má znamenať.Môžte mi nejako pomôcť alebo poradiť?Dakujem.

help mee

aj ja mam hnedy vytok uz asi 5 den cyklus mi skocil na silvestra ...pohl.stk som nemala ... jeto nieco vazne alebo to mam nehat tak? prosim poozte...

SARITA.77

dobri den mam cerku kojim ju ,ma 8mesiacou amaalasom mestruaciu normalne tento mesiac nie.mala som hnedeskvrnky taki ako hlien ...pomozete poradit