hnedy vytok

whee_ee

no možno je to aj tým stresom, že sa ti narušil cyklus a prišla skôr.. alebo to môže byť aj cysta.. počkaj ešte ako sa to vyvinie, ale ak ti to nebude prechádzať, šla by som za gyn. , držím palce, nech to nič nie je :)

whee_ee

zuzic - ovulácia... vtedy sa mení výtok, na taký mliečnejší, môže byť aj ružovkavý a kľudne aj ako špinenie. :) a keďže to máš v strede cyklu, tak je to jasné :)

paja13

liliz ja som mala to iste...je to sposobene tym,ze mas napriklad tesne nohavice,alebo sa ti dnu dostala nejaka spinka. Ak ta to bude aj svrbet, pocas dna,chod ku gynekologovi..Ten ti da krem a do 3dni ti to prejde....

Leonarda

Dobry den ja som dostala v aprili prvy menstruaciu a minuly mesiac som nedostala a mam dostat zajtra ale mam hnedy az cierny vytok spojeny s krvou moze to byt tou prichadzajucou menstruaciou?

zuzic

som asi v strede cyklu a dnes mam spinenie je to normalne? takto zvyknem mavat biely vytok no tento je dohneda...mam 16, panna, menstruacia zvacsa pravidelna, trocha stresovejsie obdobie...moze to byt aj tym?

LUCIfuci

Jeeeee... tak to sa mi ulavilo. Moze to znamenat nieco zle?... Niekedy normalne lutujem ze som mame povedala ze som TO dostala. Teraz do mna furt huci. Mali ste aj vy take PROBLEMY?

rew

LUCIfuci> to myslis vazne? :) ja som to druhykrat dostala asi dva mesiace po prvom.. a potom este prakrat to meskalo aspon dva tyzdne, kym sa to ako tak ustalilo.. takze klud.. :)