Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

znamienko

NikuskQ

Baby nebojte sa toho pokial je znamienko vypukle a zavadzia vam dajte si ho vybrat!!!..je to jednoduchy zakrok umrtvia, vyberu,zasiju,a o tyzden pojdete vybrat stehy ja som bola vybrat na tvari a bruchu a neostali mi ziadne jazvy je to jednoduche:)

teepee

vyberanie znamienok je normalny zakrok ktory sa nerobi operativne.staci prist na chirurgiu.Chytia,umrtvia,vyrezu,zasiju a za tyzden vyberu stehy.neostava ziadna jazva alebo len slabo viditelna.

matula8

Mirka, neboj nic to nie je. Mne vyberali aj po pazuchou a dve na tvary nad a pod perou. Som teda mega bojko ked ide o bolest a v nemocnici vzdy splivam so stenami a tym zelenym oblecenim, ale toto bola celkom sranda. Umrtvenie a aj to ako mi to strihali. Na tvari to bolo ovela prijemnesie, to mi robila priamo v ambulancii a pekne, no to pod tou pazuchou uz bolo pestrejsie. To bolo v nemocnici a to mi pripadalo ako vazna operacia. Ale nic to nebolo, neboj nic. Ak mas viac, zacnes tam chodit aj castejsie.

vlocka

Odstranovanie znamienok je v dnesnej dobe bezny kozny zakrok, pokial mas znamienko na mieste kde o neho casto zavadis, alebo sa ti nepaci z estetickeho hladiska, skratka z akehokolvek dovodu, daj si ho vybrat. Ja som mala este ako dieta velke znamienko pri uchu, vybrali mi ho ked som mala asi 10 a som stastna ze to urobili tak zavcasu, ze som to nemusela riesit v case, kedy uz plieskala puberta a mala by som z neho komplexy. Dnes tam uz mam len vyblednutu jazvu, ktoru pod vlasmi ani nevidiet.

andy

Mne vyberali 5 velkych znamienok naraz... 4 na bruchu a chrbte a 1 na stehne. Sice ma to tahalo dopredu a dozadu, nevedela som kam sa prehnut, ale to ze mi zmizlo aj z nohy som neragistrovala. Takze nemaj strach.

baby

mirka ja som tiez mala na stehne znamienko dala som si ho odtsranit, lenze u mna nastal problem ten ze sa mi to potom nechcelo zrast, mala som tam tyzden stehy, vyzeralo ze to je oki ale sa to otvorilo, tak mi to znova museli zasivat (nebolelo to), tak mi to tam nechali dalsie dva tyzdne... ostala mi tam aj jazva, ale neni to take hrozne, stalo to zato, bo moje sebavedomie je ovela vacsie aj ked tam je ta jazvicka... dala som si aj na tvari odstranit, tam mi vybrali stehy na stvrty den a pekne zrastene, ziadna jazva, nik nezbada ze ma sili... super robota :)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

znamienko - Fórum - ZDRAVIE.sk