Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mastné vlasy-ako s nimi vybabrať

sabina

veľmi dobrá je vlasová voda dixi brezová na mastné vlasy.dáš si troška na končeky prstov a vmasíruješ do pokožky hlavy každý den.vlasi sa ti budú menej mastit a rýchlejšie rásť.

lilihoop

Aj ja mam mastne vlasy, ale mam skusenost, ze po pouziti vsetkych samponov na mastne vlasy este rychlejsie mastneju, preto pouivam na normalne vlasy a najradsej nejaky obycajny brezovy, ale bez kondicionera!

mirka 23

Jojok, no keď šokovou terapiou vysúšiš vlasy, tak už mastné nebudú, ale radšej mať zdravé mastné vlasy, ako zničené.

jojok

pocula som aj to ze je dobre si ich umyt setrnym umyvacim prostriedkom na riad ale iba raz a potom si ich umyvat tak kazdy druhy den so samponom na normalne vlasy a obcas si ich prelakovat...no mne osobne na to pomohla cierna farba na vlasy zafarbila som si ich raz a potom ma ten problem presiel, trochu ti ich znici no potom ked sa budes o ne dobre starat sa hned znova upravia...mne to pomohlo tak ze sa teraz uz vobec s mastnyi vlasami netrapim...hmm

mirka 23

Hlavne ak umývate často, tak stačí umyť raz, nie dvakrát po sebe. No a keď dávate masku alebo kondicionér, tak aspoň 10cm od pokožky hlavy, nie ku korienkom.

gabca

mne trochu pomoze ked si ich vyzehlim....vyzeraju ako-tak na druhy den este ok...potom treti uz to nie je nic moc a tak umyvam :D no ale cim castejsie umyvam tak tym rychlejsie su mastne ale tak co uz :(

silvikl

no ved,je to riadna otrava.ja si ich umyvam kazdy druhy,lebo kazdy den to si zase nemusim.ale daky sampon nech niekto vymysli alebo co..:D

dominikakosice

ahoj aj mne masneju velmi vpasy kazdy den si ich musim umyvat to ide cloveku na nervy povedali mi ze si mam hlacu umyvat kazde 2dni apson ze zo zaciatku budu mastne ale potom to uz bude ok ale keby bol daky sampon brala by som ja pouzivam sampon na caste uyvanie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mastné vlasy-ako s nimi vybabrať - Fórum - ZDRAVIE.sk