Muzkse telo,PROSIM NAZOR!! :)

hlupak

inac mam priatelku a mala predomnou chalana , 2roky a spawali spolu a bojim sa , ze bol wiac obdareny ako ja :( a bojim sa sexu ... co mam robit ? a este som panic a ona uz nie je panna POMOC :D

hlupak

inac mam priatelku a mala predomnou chalana , 2roky a spawali spolu a bojim sa , ze bol wiac obdareny ako ja :( a bojim sa sexu ... co mam robit ? a este som panic a ona nie ... :( POMOC :D

imnivea

a este...dufam, ze sa uz holis na tvari... :) neze si to nechas zarast...potom to vyzera dost odpudivo ako na tych starych chlapoch...treba sa zacat holit a bude to vsetko ok :)

imnivea

hlupak...ty si ale hlupak...ja mam 15 a mam o stipku viac ako ty...mne to staci...nikdy som problem nemal...tiez som zacal dospievat skor ako ostatni ale aspon som teraz vyvinutejsi :D...tvar mi zacala zarastat uz v 13 rokoch...mal som s tym problem, kym som nezistil ze je to uplne normalne...a dnes si len pekne spominam ze som bol viac "muz" ako ostatni :) teda...nic si z toho nerob... vsetko ma svoj cas...ja sa totiz bojim ze mi este podrastie a potom budem mat jeden dlhy bambus a co s nim... :D co by niektori dali za 14 cm...