Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vraj som sa veľmi zmenila........POMOC!!!!!!!!

Príspevok v téme: Vraj som sa veľmi zmenila........POMOC!!!!!!!!
alina91

Bol január a ja som sa zvijala v horúčke a ľutovala......ľutovala krok ktorý mi v mojom živote pokazil zdravie a psychiku. Dva týždne silnej angíny s horúčkami nad 38,5 a pocitom viny a bolesti - môj brat bol práve v nemocnici.... A asi po týždni straštnej choroby som dostala hrozné bolesti v chrbáte. Nemohla som stáť, ležať ani sedieť. Bolo to hrozné, za deň aj tri krát paralen a nič. A začal sa maraton po doktoroch. Zistili mi akurat stuhnute svalstvo a povedali - chodi na cvičenia a to sa spraví. Blbosť! Celé dni som trpela a tak ma nakoniec vzali do nemocnice na pozorovanie. Kedže nič nezistili poslali ma nadopovanú liekmi proti bolesti domov. A znova sa to začalo a bolo to ešte horšie. No lekárka povedala - čo ťa to môže boleť ked tam už nič nemáš!!!! - a dali ma infúzky. Nikto mi neveril, každý ma považoval v tej krepej nemocnini za blázna a každému bolo fuk že tam na tej posteli tiež trpím aj fyzicky aj psychicky. Odišla som s tadiaľ s angínou a ešte väčšími bolesťami. Navždy ma to poznačilo......začala som byť pesimistka a začala som sa nemať rada.....vždy ked sa mi niečo nevydarilo spomeniem si na nemocnicu a: čo si to vymýšlaš??? ved ti nič neni. a potom mi hovoria že som sa zmenila....čo robiť???????

RNG

inac bolesti su casto z nervovych zapalov, za co su zodpovedne nase vlastne virusy, ktore sa rozmnoizia akonahke je telo oslabene.Napadnu nervy a nervove izolacie, kde sa inac skryvaju potichucky cely nas zivot, a nastane cast bolesti a zapalov.
Antiviralne som tu uz menoval casto, najsilnejsie v pripade viralnych utokov su extrakt z olivovych listov(3x750 mg, 20% oleuropein) a chaparal, super antiviralny, davka 2x1 gram.

RNG

alina, mas v tele zrejme poriadne zapaly , pravdepodobne z rozneho zamorenia(bakterialne toxiny, chemicke lieky,zanesena pecen, iste aj znicena crevna flora a poskodene travenie.) Pre istotu, ze ti nieco v tele zostalo(mozu to byt aj nemocnocne nakazy) ber nejaky cas GSE(60 kvapiek do litra vody)
Ber pred jedlom aj s jedlom enzymi(napr super multienzyme, 1 tabletku hodinu pred jedlom, jednu s jedlom). Zlepsene travenie a zlepsena absorbcia zivin ti dodaju nielen regenberacne latky a energiu, ale rozne neurotransmitery potrebne na pocit kludu, spokojnosti a vyrovnanosti.
Ak by to nestacilo, ber kratkodobe aj nejake doplnky, ako mineraly, 5-HTP, SAM-e GABA a rybacie oleje, tie ale mozes brat vlastne cely cas.
.......
Samozrejme ako kazdemu radim ti radim selen, zinok, probiotika, lecitin a vitaminy C a E.

alina91

pise alina 91, ano aleaj nie. moje zdravotné problémy vyriešili ale vracajú sa ked napr. necvicím svedomite, alebo konám ťažkú prácu. horšie je už na tom moja psychika. S toho dievčatka s ružovými okuliarmi, stále usmiatym ksichtíkom sa stala pesimistka. a prepadla som sebapoškodzovaniu, za všetko sa viním a som so sebou nespokojná. snažím sa to zmeniť, nejde to.............dokonca, čo teraz ľutujem najviac v živote, som sa pokúsila o samovraždu....ja už to nechcem....POMOC!!!!!

majkaM

a už sa vyriesili tvoje zdravotne problemy?
V tvojej situacii by ti pomohli správni ludia tzn. ludia kt. ta beru taka aka si, chapu ta a chcu ti pomoct. V opacnom pripade sa obrat na odbornika :)

alina91

píše alina91: problém osychiky to nebol. mala som na chrbte hmatateľné spazmy a gelozy, toť neprekrvené svaly. a to bolí. ale oni mi neverili a ja som možno aj pre to prepadla sebapoškodzovaniu....ked si ma nevážili druhý.....nevážila som sa ani ja.............a teraz mi hovoria ako som sa zmenila k horšiemu....kamošky ma nemajú radi.....

betka20

ako ti mali nieco zistit ked to je problem psychicky?....ja som mavala take bolesti zaludka ze ked som isla po ceste myslela som is ze si tam lahnem na cestu aby prestali.... nezistili mi nic... a povedali ze ci nemam nejaky psychicky problem.... nemala som sa rada ... zacala som postupne brat seba taku aka som ... teraz bolesti nemam a uz dufam ze ani nebudem mat...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vraj som sa veľmi zmenila........POMOC!!!!!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk