Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co robit:(

Príspevok v téme: Co robit:(
mimi69

Ach jaj mam taky problemik:((mam jedneho strasne dobreho kamarata...proste pozname sa asi polroka alebo tak.No a najprv chcel moju spoluziacku..od tedy sa s nim kamaratim ale vlasne ona ho ad zaciatku nechcela a robila si z neho srandu.Oblubila som si ho je to super clovek nie ako ostatny da sa s nim o hocicom pokecat proste...berem ho ako brata proste niekto s kim sa aj zabavim ale podrzi ma.Neni to taky desacisko namysleny ktoremu de len o jedno.je odo mna o 2 starsi.No pred par tyzdnami to moja spoluziacka doniesla svoju cesku sesternicu.Asi 2 dni pred tym mi pisal ze som v pohode baba ze by so mnou aj chodil a pytal sa ci niekoho mam a tak...no a ked ju doniesla tak v prvy den sa s nou dal dokopy...nevedela som co to ma znamenat...lenze par dni red jej odchodom jej dal kopacky pretoze bola jedna mlada na neho a byva daleko.Este mi pisal aku chybu spravil a tak.Potom mi jeho bratranec napisal ze to spravil len koli mne aby som ziarlila ze bol uz zufaly ze som nedala ziaden naznak.Pred par tyzdnami sa opil a pisal mi na nete ze ma chce ze ma hrozne lubi.Lenze na druhe den sa robil /asi/ ze si to uz nepameta .Kamoske pisal ze sa hambi sa ma to opytat ze si to pokasle.Ze ma strane lubi.A pred par dnami jej aj napisal ze sa mu lubim ja a aj moja naj kamoska ale ja viac.nieje to neaky miss 2008 a nikdy som si nepradstavovala ze by som mohla chodit s niekim tak rozdielneho mojmu idialu.Dalsia vec je ze ho berem stale skor ako brata alebo najlepsieho kamarata.Neviem ci s nim mam chodit lebo sa bojim ze sa priatelstvo skazi :( dnes mi zase pisal ze ma chce a miluje ale vcera to vraj napisal aj mojej kamoske ked bol opily ale ospravedlnoval sa ze je hlupy ze nevedel co pise.No dnes je zas opily..napisala som ze neviem ale co ja viem :( neviem co spravit.Napis ze pocka na mna aj do konca zivota ze nikoho ineho nechce....:(

dadada

Mimi, načo s ním chceš chodiť, keď do neho nie si zaľúbená, nepriťahuje ťa, nepáči sa ti?? Len zato, že ťa on chce? Alebo preto, aby si s niekým chodila?

wowo1

ja by som si na tvojom mieste dala pozor ze tolko pije,,chces alkoholika? povedz mu ze ak bude pit nechces ho ani viidet a ani nech ti nepise.Uvidis ci koli tebe nieco vie aj urobit a prestat s pitim

mirus1311

ahoj mimi:) V podstate to ma len dve riesenia. Ak ho mas rada aj inak ako kamarata, ak mas pocit, ze si donho zalubena, tak to uz proste neodkladaj a budte spolu stastni. A dalej nie je co riesit v tomto smere.
Ale ak by si s nim mala zacat chodit len kvoli tomu, ze je to tvoj kamarat a nechces mu ublizit, NEROB TO!!! Ak ho nelubis a zacnes s nim chodit, bude coraz tazsie ukoncit to. Hlavne ak stretnes niekoho, s kym by si naozaj byt chcela. A potom mu ublizis ovela viac. A o dalsom kamaratstve nemoze byt ani reci.
Ak ho mas rada len ako kamarata a nechces to kamaratstvo pokazit, co najskor sa s nim na rovinu porozpravaj. Povedz mu, aky je pre teba dolezity, ale ze to, co citis ty k nemu, nie je laska. Jasne, ze to uz nebude take, ako byvalo, a on bude potrebovat cas, aby svoje city dostal pod kontrolu, alebo aby ich zmenil na kamaratske. A ty budes musiet byt trpezliva.
Dobre kamaratstvo je o tom, ze sa dokazete porozpravat naozaj o vsetkom;)

betka

Hmmm, tazko radit z pohladu dospeleho cloveka, ktory sa na podobnymi "problemami" uz len pousmeje. Radila by som ti tento prispevok si niekam ulozit a precitat si ho o par rokov. Garantujem ti, ze sa nad tym uz len zasmejes. Vo "velkom" svete uz sa vztahy stylom kto je do koho, neriesia. Akokolvek to teraz dopadne, nebude to mat dlhe trvanie. No tak s nim zacnes chodit a o par dni bude po tom a ty budes opat riesit dilemu: co mam preboha robit? Ja uplne chapem vsetkemu, cim teraz prechadzas, nebola som ina a tiez som si nedala od nikoho nic vyhovorit. Ja ti len radim, uzivaj si mladost, zbytocne nedepkuj, nechaj veciam volny priebeh, to je to najlepsie. Vsetko pride v ten spravny cas. Uvidis. Mozno toto nebola odpoved ktoru si cakala, ale casom pochopis moje slova.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co robit:( - Fórum - ZDRAVIE.sk