moj priatel a ja...

Príspevok v téme: moj priatel a ja...
cookie

svojho priatela nadovsetko lubim,viac ako ostatnych aj napriek tomu,ze sme spolu len par dni...skusili sme to spolu prvy krat,ale neslo to..ani mne ani jemu..mozno je u mna problem toho,ze ma raz znasilnili..ale vie o tom len hrstka ludi...a mozno je problem uplne niekde inde...ale aj tak vas vsetkych prosim o radu,nechcem ho stratit,a bojim sa toho,ze o neho po dnesnom veceri pridem...poradte prosim vsetci,co ste zazili nieco podobne..pomozte mi prosim vyriesit moj problem..:)

cookie

ivica.no ani ja neviem,kam to speje..pozri,myslim si,ze som este z tych slusnejsich..nestriedam chlapov ako ponozky..naposledy som mala priatela pred 5 mesiacmi..a vtedy som mala sex..odvtedy som na nieco take ani nepomyslela..a s terajsim mame sice obcas dake chutky,ale brzdime sa..zijeme heslom,ze na nieco take mame este cas..mozno som za posledne dni dospela..alebo sa zo mna stale kurvicka..ale tak myslim si,ze som fest z tych slusnejsich,ked si predstavim,ze su zenske,ktore vlezu do postele s nikym cudzim na jednu noc,len preto aby dali chlapovi to co si ziadal..to by som ja nikdy neurobila..mam svoje zasady..a to co sa vtedy stalo..ako som sa dala dokopy s terajsim:zachranil mi zivot..

ivica.

no tak teraz si ukázala pravú tvár.
tie príspevky na začiatku boli pravdivé. Najprv som si myslela, že sú to kruté slová, ktorými ťa počastovali ale mali všetci pravdu.
si \"kurva\" a striedaš chalanov ako ponožky. Asi z teba nikdy nebude slušná a inteligentná žena. veď ten príspevok si písala 5.9. a dnes je 21.9. a ty už máš iného a ešte napíšeš, že sex ste ešte nemali. No to by ešte chýbalo. Veď na to by si ešte ani nemala ani pomyslieť!!!Ale tebe by to asi nevadilo, že??? Kam tento svet speje???

cookie

jarmilla,nevyslo nam to..mozem skludom vsak povedat,ze nelutujem nasu spontannost z toho vecera..potrebovala som sa z toho rozchodu dostat..dostala som zdravotne problemy a stal pri mne niekto uplne iny..zistila som ze tomu mojmu priatelovi islo len o to aby mal kvalitny sex a tak sa vyspal s dalsou aby sa ubezpecil,ze nieje on ten co zlyhal..vtedy som sa spoznala s adamom,ktory ma podrzal..velmi mu za to dakujem..este sme sa spolu sice nemilovali..ale sme na velmi dobrej ceste..zatial to vidim ako dobry mozny vztah...rada by som ti o tom aj viac napisala..tvoj nazor by mi myslim si aj celkom pomohol...a dakuje velmi pekne..:)

jarmilla

cookie.Drzim palec.Mozno s toho bude vazny vztah po par mesiacoch.Bud sama sebou a rob co ty chces a citis.Uzi si tie zaciatky ti su krasne.....

cookie

jarmilla..velmi si ma potesila...uz som sa zacala fakt po tych prvych komentaroch bat,ze som urobila totalnu somarinu...ale tak fakt dakujem...ja sice nespim s chlapmi na druhom rande,ale tak toto bola fakt spontanne..ja som to dako hlavou nemohla ovplyvnit..a dnes sme spolu pisali cely den a mozem povedat,ze o vecer asi budeme spolu...aj napriek vcerajsiemu "trapasu" chce byt somnou...a velmi sa na mna tesi..aspon podla smsiek..a ja sa takisto tesim na neho...este raz velmi pekne dakujem..uz sa ako kurva necitim..:)

cookie

lolita..raz mi jedna zena povedala,ze 90% vztahu zalezi od toho ako si partneri rozumeju v posteli,doteraz neviem,co je na tom pravdy..aky mas ty na to nazor?

banan

Pri takomto probleme je len jedno riesenie a to riadne narvat toho vtaka do tvojho analneho venca. A neboj sa, kym veniec nedotrha , tak je vsetko v poriadku.