Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Darovanie krvi + HIVvýsledky

aljoska

pred odberom sa vyšetruje krvný obraz,močchemicky a pečenové testy-ALT.Ak sú dobré výsledky,ideš na ober.Po odbere sa vyšetruje krvná skupina,testy na hepatitídu B,C, HIV, syfilis.Ak by ti ktorékolvek z týchto vyšetrení vyšlo zle,budú ta o tom informovať.preukaz by ti mali poslať po 1.odbere.

kikulka

lienočka,preukaz darcu ti pošlu až po 2.darovani krvi,tak to robia vždy...a áno,výsledky sa ti pošlu poštou,pokial budu zle,ak su dobre,tak ti nikto nič nepošle

lienocka555

No ja som z Bratislavy a bola som darovat krv na Kramaroch. A co chceli v dotazniku bola iba adresa a rodne cislo. to je vsetko. telefon tam nebol tak som ho neuvadzala. Inak pred celkovym odberom krvi ti robia kompletny krvny obraz alebo iba zelezo ci niesom malokrvna???

vilaamalka

no neviem ako u vas ale u nas si pytaju aj telefonicky kontakt na darcu a okrem toho možu ti predsa poslať telegram , keby si mala zle testy , a preukaz by mal prist do 30 dni , prípadne ak ti nepride, tak si ho reklamuj ,tam kde si bola darovať krv, mne ho zapatrošili na pošte a potom mi poslali po reklamácii novy

lienocka555

No ale ja som im tam nechala iba adresu, nic ine, cize asi sa mi mozu ozvat iba postou predpokladam. A mali by mi myslim poslat nejaky preukaz darcu krvi.

vilaamalka

ja tiež chodim darovať krv a mne povedali ,že maximalne do 2 tyždnov od odberu ti daju vedieť ,keby si mala zle vysledky krvy

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Darovanie krvi + HIVvýsledky - Fórum - ZDRAVIE.sk