Vekovy rozdiel medzi partnermi

Príspevok v téme: Vekovy rozdiel medzi partnermi
panadolka

Ahojte, zaujimalo by ma, aky mate nazor na vekove rozdiely, medzi mnou a priatelom je to 7 rokov (ja mam 16 a priatel 23)... ochvilu snad oslavime 2.vyrocie nasho vztahu, pozname sa s rodicmi, vsetci nam drzia palce, avsak obcas sa zamyslam, ci ten vekovy rozdiel nie je vela. Ci by sa to mohlo odrazit neskor, na nasom buducom spolocnom zivote (ak sa podari), rozdielne pohlady, nazory. O to viac tento rozdiel pocitujem teraz, ked priatel ma posledny rocnik vysky a ja som "este len" 2.rocnik na strednej. Zaujimalo by ma, co si myslite o podobnych vztahoch, aky rozdiel este je podla vas "v norme".

Natalie Black

ahojte, ak chcete spoznat svoju buducnost - nedozviete sa ju, lebo tu vie iba Boh :)
ale ak chcete spoznat seba a mate trochu chaos tak si kliknite na
www.zverokruh.sk a vypocitajte si osobny horoskop....

tribit

...medzi mnou a mojim snubencom je 11 rokov /on je mladsi/ a mozem povedat, ze doteraz som tak plnohodnotny vztah nemala. proste sa podporujeme navzajom, pomahame si, no viac ma podporuje on, ako ja jeho...nam tento vztah maximalne vyhovuje, a mozem povedat, ze zriedka pocitovat vekovy rozdiel. ak si dvaja rozumeju, na veku predsa nezalezi.

igua

palomino, musim to tajit...je to sice tazke, ale pre dobro viacerych ludi. nasi by to nepochopili. ale casom sa vsetko spravi, netreba nic silit.
ja mam velmi rada muzov vseobecne od 0 do 100 rokov :D proste si s nimi lepsie rozumiem ako s babami. nenavidim zensku logiku a typicky zenske spravanie, co z nej vychadza...niekedy sa zhrozim sama seba, ked ju pouzijem :D ale my to uz mame v genoch, to sa bez toho neda, ked nas ovladnu emocie. chlapi su stale deti, cely zivot, to sa mi paci. a hlavne ich muzska logika.

mirka 23

Vilaamalka, keď sa pýtaš na opačný vekový rozdiel, naši sú ten prípad. Otec je od mamy o 12 rokov mladší. Pred tým to bolo fajn, keď som sa narodila, otec mal 22, mama 34, rozumeli si .... Ale teraz otec má 45, je mladý, bavia ho motorky, autá, chce chodiť s kamarátmi von, mama má 57, už je na dôchodku, len stuká, čo všetko ju bolí, von už nechce chodiť, potom na oca kričí, keď príde z piva, proste nemajú spoločné záujmy. Otec je ešte v podstate mladý a mama je stará.

palomino

igue, len tak. Ja mam s rodicmi velmi blizky vztah a hovorim im vsetko (lebo mozem), tak mi pride smutne, ze to musis (chces) tajit. Ja by som to nevydrzala.
j pre mna su moji rovesnici este chlapci...Tiez si neviem predstavit mam takeho doma.
cicinka01 ked na tom budete obaja pracovat, tak jasne, ze vydrzite, ja s manzelom zijem 5 a pol roka a mame sa stale radsej a radsej a objavujeme spolu nove veci a pocity...Blazivo zalubeny sa da byt predsa stale:)

cicinka01

Medzi mnou a priatelom je 6 rokov, ja mam 20 a idem este len do druheho rocnika 6rocnej vysokej skoly, priatel uz pracuje a budeme spolu zachvilku rok:) Rozumieme si strasne dobre, lebo on je dost vyzrety a to mi odjakziva na muzoch imponovalo.Vzdy sa mi pacili starsi a ked sa mi to splnilo, tak som ako v siedmom nebi:) trosku sa bojim toho, ze ked je to uz vaznejsie, tak ci vydrzime v tejto rovine vztahu este 5 rokov, kym dostudujem, ale dufam, ze laska nam stale ostane :)

No a co sa tyka teba, tak je to naoko este dost skoro, pretoze kazdy si pomysli, ze 16 rocna baba nema este dost skusenosti a realnejsi pohlad na zivot. ALe zase vsetko je relativne a mozno ste sa naozaj nasli a budete spolu naozaj stastni aj v buducnosti. Len to bude chciet vela tolerancie a respektovania toho druheho. Pretoze tvoj priatel ma tu etapu zivota uz davno za sebou a ty vseko zazivas, ked on uz pomaly pracuje.
Velmi vam drzim palce, nech zvladnete akykolvek stereotyp.

j

Rita, presne tak ako pises :). Ten "moj" je o 14 rokov starsi a sme spolu uz siesty rok. Nemenila by ani nahodou. Zrely muz, ktory vie, co chce a rozumieme si uplne vo vsetkom. Ked pocuvam tie "mudre" reci svojich spoluziakov na vyske, tak mam pocit, ze su z inej planety... Ale ved kazdemu vyhovuje nieco ine. Hlavne nech si ludia navzajom rozumeju.