Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vekovy rozdiel medzi partnermi

Príspevok v téme: Vekovy rozdiel medzi partnermi
panadolka

Ahojte, zaujimalo by ma, aky mate nazor na vekove rozdiely, medzi mnou a priatelom je to 7 rokov (ja mam 16 a priatel 23)... ochvilu snad oslavime 2.vyrocie nasho vztahu, pozname sa s rodicmi, vsetci nam drzia palce, avsak obcas sa zamyslam, ci ten vekovy rozdiel nie je vela. Ci by sa to mohlo odrazit neskor, na nasom buducom spolocnom zivote (ak sa podari), rozdielne pohlady, nazory. O to viac tento rozdiel pocitujem teraz, ked priatel ma posledny rocnik vysky a ja som "este len" 2.rocnik na strednej. Zaujimalo by ma, co si myslite o podobnych vztahoch, aky rozdiel este je podla vas "v norme".

rita

ja mam partnera o 15 rokov starsieho.. sme spolu 2 roky a vekovy rozdiel nie je absolutne ziadny problem.. neviem co sa to furt riesi... je uplne normalne ked je chlap starsi od zeny... ked aj o 20 rokov.. samo ona nesmie mat 15... ja mam 22 a on 37... muz je zrely vie co chce a vie ako sa ma k zene chovat... nemenila by som za nezreleho chlapecka ani keby co bolo

igua

ked som mala 18 zacala som chodit s mojim najdrahsim snubencom a on mal vtedy dvakrat tolko. druhi ludia sa na nas vzdy pozerali divne, lebo ja vyzeram dost mladistvo, ale na to sme si casom zvykli. uz sme spolu 2 roky a su to 2 najkrasie roky v nasich zivotoch. uz by som nikdy nemohla mat nikoho ineho.
rodicia o nom nevedia z viacerych dovodov...ale aj na to casom pride. moja mama si naopak mysli, ze chodim s o 4 roky mladsim chalanom...ale je to moj velmi dobry kamarat. da sa povedat, ze najlepsi.
takze vek nie je problem...pre mna teda urcite nie.

vilaamalka

čo som všetko prečitala ,tak zatial su ženy mladšie od mužov, je tu aj opačný prípad , že žena je staršia od muža ?

jajjajajaja

Ahoj! medzi mojim priateľom a mnou je 11 rokov aj 8 mesiacov. Sme spolu už 6 rok...je mám spolu veľmi super.....

palomino

Moj manzel je odo mna o 11 rokov a 3 mesiace starsi a je nam spolu dobre.
Vsetkym vam drzim palce. Panadolka, drz sa.

panadolka

Dakujem vsetkym za odpovede, predsalen to cloveka povzbudi :))

slniecko111..byvame 10 minut cesty od seba. blizucko. rodicia spociatku neboli nadseni, no otec hned povedal, ze je to lepsie akoby som sa mala flakat s mladymi,pit a pod. no a ked ho casom lepsie spoznali, tak teraz nemaju nic proti, dokonca su radi, pozyvaju ho na narodeninove oslavy, vylety atd. Ked skonci skolu, tak chce zacat pracovat, do ineho mesta urcite nie, tu uz ma istotu co sa tyka zamestnania. No a zahranicie jedine ak bude potrebne si prilepsit, urcite nie natrvalo. Rozpravali sme sa uz o tom.

mirka23: mozno by som tu vesticu skusila, preco nie. Ja vestenie, horoskopy neberiem vazne, skor sa nad tym zasmejem.

rebekka

panadolka,ja si myslim,ze je to v pohode..ja mam 18 priatel 27 a som s nim od mojich 16-tich..cize vtedy mal 25 :)

daysina

Zdravím, ja by som len chcela napísať opísať svoj príbeh. Zoznámila som sa s mužom o 21 rokov starším.Som vydatá 15 rokov,ale naše manželstvo a sex je nefunkčný.Ten človek mi dáva istotu, lásku porozumenie a ked sme pri sexe tak aj ten som sa pri nom naučila. Začali sme si plánovať spoločnú budúcnosť a v najbližšej dobe stojím pred problémom, či svoje manželstvo ukončiť a začať nový život s týmto človekom. Mám jedno dieťa, ktoré si s vlastným rodičom nie velmi rozumie ale s týmto človekom áno, neviem čo mám robiť. Chcela by som byť aj spravodlivá, ale spravodlivosť je spokojnosť či blaho viacerých , takže u toho mi vyplýva, žeby som mala ostať naďalej v nefunkčnom manželstve. Za každý názor ďakujem....

mirka 23

Netreba zbytočne veštiť, čo keby ti napísala, že váš vzťah nevydrží, alebo že tvoj manžel čoskoro zomrie.... Proste nemá sa to. Osud sa má nechať plynúť a čo sa má stať, tak sa stane. A okrem iného veštenie je hriech.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vekovy rozdiel medzi partnermi - Fórum - ZDRAVIE.sk