Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nausnica v uchu - akupunkturne body

Príspevok v téme: Nausnica v uchu - akupunkturne body
mery123

ahojte,
mam taku dilemu,chcela by som si dat nausnicu do ucha v tej vyssej casti ale kozmeticka mi to nechcela spravit ze vraj su tam akupunkturne body a nechce mi uskodit..prosim vas mate s tym, niekto skusenosti???ale len v tej vyssej casti,nie dole kde sa davaju bezne, ze by ste si dali nausnicu a vyrazne sa vam zhorsil zrak alebo nieco ine??mne to nepripada az take nebezpecne ved ludia si prepichuju usi po starocia a keby bolo nieco zle na tom asi by sa proti tomu nieco robilo..alebo by sa to nerobilo vobec.ta kozmeticka ma dost vystrasila a tak teraz stale vaham...

nicoll:)

to ze su v uchuak. body vie kazdy..mne usi prestreloval krsny ja mam dost dierok, som ten styl potetovanych poprepichovanych a potunnelovanych ludi :D do chrupavky som si dala u naseho tatera, dva dni to pobolievalo a potom uplne v pohode, mam to len asi tri az pat mesiacov a po dvoch tyzdnoch som na nausnici v pohode spala a teraz si idem v okt. dat druhu do chrupavky, trochu nizsie ako mam tu prvu...mne sa stala len taka vec ze na druhej strane mam taky akoby kopcek akoby to bolo napuchnute a kamoska ktora si to davala se mnu vravela ze aj jej to tak ostalo ale potom zmizlo no neviem :D v kazdom pripade sa toho nemusite bat a samozrejme ze cistit najlepsie sto percentnym alkoholom :)
(sorry za ten pravopissom na mobile :D)

lailausicka

AHJOjte chcela som sa opytat.. :)mam cerstvo prestrelenu dierku v chrupavke prestrelovali mi ju v zlatnictve prve 2 dni to blo dobre ale teraz sa mi dost cervena ucho mam ho kus opuchnute a neviem ci je to normalne alebo mam vyhladat doktora.. :) co mam robyt neda sa mi na tom spat dodrziavam higienu.. :) no pocula som ze sa mi tam nesmie dostat sampon ,dokladne som si umyvala hlavu ale ajtak je moznost ze sa mi tam nieco dostalo je to mozne.. ? ak ano ako to risit

Kaala

Zdravím. Potrebujem poradiť ohľadom naušníc v chrupavke ucha. Mám dve nastrelené (viem že to je chyba, bohužiaľ keď som ich nastreľovala som to nevedela) a mávam silné bolesti hlavy. Ja mám ale aj problémy s chrbticou (som po niekoľkých operáciách) takže neviem či nemôže byť príčina aj tam. V každom prípade, ak mám teraz narušené nejaké akupunkturne body v uchu...vybraním náušníc sa moje bolesti vytratia? možno nie okamžite ale dokážu sa tie body zregenerovať? :)

zuzli

ahoj,ja mám v uchu 3 dierky mala som 4 dole a 1 v chrupavke.. najprv som sa bala že mi to začne hnisat a bude stim problem ale nič v pohode.zahojilo sa mi to v tej chrupavke ale daala som si to dole pretože ma to v noci strašne tlačilo...4 dierku som mala taku na nič takže som dala ju dole.teraz mám už len 3 a je to velmi pekne a v prvej od narodenia mám 6mm tunel a je to pekne:) rozmýšlam ešte o 4 ale ešte si to velmi premyslim lebo nemám rada to hojenie:) podla mna je to velmi super take naušnicove uško :) Zuz

adyB

ahoj... ja mam naušnicu v uchu presnejsie v traguse a vobec mi to nerobi problem, horsi bol prepich lebo to bolelo cez tu hrubu chrupavku ale inak to pekne ukaze....

dagušeenka

ja som si chcela dat hore do ucha naušnicu a mi tiež nechcela urobit..že to je nebezpečne..a išla som ku inej a tam mi spravila zaleži od tej pani čo tam je,takže nemusite sa ničoho bat teraz mam až 2 dierky hore v uchu.. :)..a nič sa mi nestalo! :D..

RNG

Ja povazijem prepichavanie si roznych casti tela ako barbarske mrzacenie, v sluzbach mody.
Nausnice sa daju pripevnit aj bez prepichavania tela.
V nasej kulture sa na to nepozeraju tak, lebo je to zvyk, ale nevidim rozdiel medzi prepichavanim nosnej prepazky ,usi, pupka,peri, lic a inych casti tela v principe.
Storitel/priroda nam dali dost dier na normalnu funkciu tela a nevidim dovod pre vytvaranie novych len ako dosledok docasnej mody.

8_kexxik_8

ahoj ja mma uz 3roky nausincu hore v chrupavke som kozmeticka ta co tvrdi ze su tam akumpresurne body neklame mal by to robit niekto kto sa v tom vyzna ...neredim prepichovat is usi doma pred zrkadlom ...

Natall

Ahoj...teraz som si zmyslela že si repichnem ucho,tak som aj urobila...a je to v pohode...pdola mňa ti nič nehrozí...ale davaj bacha na chrupavku...

wikush

pokial ide o prepichnutie chrupavky, tak urcite s ihlou u profesionala, nie prestrelenie s pistolou v zlatnictve! pretoze sa to dlhsie a bolestivejsie hoji a v neposlednom rade hrozi rozstiepenie chrupavky

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.