Nausnica v uchu - akupunkturne body

Príspevok v téme: Nausnica v uchu - akupunkturne body
mery123

ahojte,
mam taku dilemu,chcela by som si dat nausnicu do ucha v tej vyssej casti ale kozmeticka mi to nechcela spravit ze vraj su tam akupunkturne body a nechce mi uskodit..prosim vas mate s tym, niekto skusenosti???ale len v tej vyssej casti,nie dole kde sa davaju bezne, ze by ste si dali nausnicu a vyrazne sa vam zhorsil zrak alebo nieco ine??mne to nepripada az take nebezpecne ved ludia si prepichuju usi po starocia a keby bolo nieco zle na tom asi by sa proti tomu nieco robilo..alebo by sa to nerobilo vobec.ta kozmeticka ma dost vystrasila a tak teraz stale vaham...

petus

ja som si dala nastrelit do ucha a chcem este dve ale bojim sa ze tam nieco budem mat nejaky problem........ale to iba tam dole...ako mame aj normalnu nausnicu.....moze sa mi nieco stat???aj ked niesom alergicka???

bubla654

ja mam davnejsie problem ze mam stale zapchatu nosovu dutinu, ale robili mi endoskopiu, polipi sa nenasli, chodila som po rznych vysetreniach a nic a nakonec ma napadlo ze to mam z tych prepichnutych usi..takze tak

aduliena

Akupunktúrnych bodov na uchu je veľmi veľa a mohlo by sa stať, že ti to uškodí, ak si dáš naušnicu na nesprávne miesto. Skús si pozrieť túto stránku. Na uchu sú aj "prázdne" miesta, takže keby si si ju dala tam, tak je to ok.

lioljundi.blog.cz