Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vztrah k rodicom

Príspevok v téme: vztrah k rodicom
stratena

Mam 14 a moj vztah k rodicom nieje najlepsi...len chcem pocut vas nazor....moji rodicia mi nadavaju na kamaratky pritom ich nepoznaju..na jednu povedala matka ze je kurva ostatne su sproste lajdacky a pritom ich ani nevidela :( a ked si ich branim otec povie ze ich mam radsej ako vlastnu rodinu...ze im robim sluzku :( aj keby som im robila sluhu tak je to moja vec moje kamartky...ze stale s nimi chodim vonku...ale kto nechodi vonku s kamartmi ?? aj oni chodili vonku s kamaratmi preco maju namietkz :(...predtym som s kamaratkami vonku nechodila bola som doma tak ma vyhanali von teras chodim a chcu aby som bola doma :( stale si najdu nieco aby mi mohli ublizovat...pytaju sa preco niesom doma a ja im hovorim ..NACo ked vzdy ked som je mi len placem :( nic zle neurobim a nemozem ist von :( PRECO ?? zevraj ma pokazia :( ja citim pravy opak vdaka nim mam prehlad o veciach o ktorych som ziadny prehlad nemala...nemala som prehlad o skolach o tom co sa deje na sidlisku co sa deje vo svete nevedela by som ako si vybavit cipovu kartu...oni ma pocuvaju ked terba/....moji rodicia ma nikdy nechcu vupocut :( poviem im ahoj caw co v skole a daco im poviem nieco smiesne ale oni v tom uvidia nieco zle a zacnu provokovat zas a zas mam plakat :( mama mi vravi ze som hlupa rada by ma videla na psychiatrii :( ja sa spravam ako ostatni len oni nemaju prehlad otom co sa deje :( vzdy ked som s nimi tam sa mi pokazi den :(:(:( mam este jednu sestru :( mladsiu ako viete tak ono si myslite ze to nieje tak ale su to vacsi maznacici :( moze byt vonku jej kamartky sa krmia u nas doma chodi k nim prespavat a ja ani nemozem ist ku kamaratke ani na jednu noc :( zasa sa oblieka a ide prec za kamartkami a ja ked pojdem zas budu namietky :( stale maju nejake namietky :(:( ma o 4 roky menej ako ja :( a ja ja nic :( mam nieco upratat a ked poviem preco to nespravi ona tak ona je este malicka :(:( ale v jej veku som tolko krat utrela prach na policka sla kupit chlieb vyniest smetie pomahala som varit :(:( ROBIM DACO ZLE ?? :( ano viem kricat by som na rodicov nemala iked kricim ale ked si nemozem pomoct citim sa taka stratena....nepocuvaju ma nezaujima ich nic co som zazila :( ako sa citim :( moje zdravotne problemy :( nic niic :(:(:( tak co robim ZLE ????

yulka

Ešte môžeš vyskúšať ísť k psychologičke. (Ja som ešte nebola, len si predstavujem, ako to funguje.) Možno sa porozpráva nielen s Tebou, ale aj s Tvojimi rodičmi. V každom prípade bude mať nadhľad a možno Ti pomôže.

dida_tss xd

hjujkajs mojka xDkliiideq milasiq xD to prezijes,saq ja o dwa mesjace 14,jop, a tipuju mi thaq 18 dpc xDa s fotrowcami?:Dej kuajs take casy som zazila=D zeani zit sa mi nescelo ,wed to je normalne,mama mi daco kupi a hned mi to op ar hodin zobere,:-D to je normal,musis si pockat,aj ja si pockam =D dlhoo dlho oxDete styri rocqa:D too zwladnes neboj x)))

stratena

myslim ze toto sa vydrzat neda to by som sa uz davno psichycky zrutila ani teras niesom natom naj...mozno nieco uz aj zvelicujem :( ale mne sa to uz zda take strasne :( beznadejne :( po nociach stale uz len placem :( iked sa nic nestane staci ak si vspomeniem na nieco zle a hned sa viem rozplakat :( stal sa zo mna tak labilny clovek :( a strasne emocionalny :(

moniqa87

ja ti to vyvracat nejdem, ja ich nepoznam, len to uvadzam ako jednu z moznosti, nedovolim si tvrdit ci take su alebo nie, ale sama sa zamysli a ak aj rodicia pravdu nemaju, nemas na vyber ako ich posluchat a vydrzat to nez budes samostatna

stratena

ale moje kamartky take niesu...slusne z velkym nadlhadom na zivot a rozhladom do buducnosti keby nie ich tak ostanem malim dietatom navzdy a nic nepochopim lebo od mojich rodicov sa nic nedozviem...a vdaka nim si viac cenim aj peniaze...inokedy som jednokorunacku len tak hodila o zem a teras si cenim aj padesiathaliernik...zmenili ma...to ano asi sa to rodicom nepaci..ale nezmenili ma k zlemu...ked som bola bez kamaratiek otec mi vzdy vravel chod von inak nikoho nespoznas a teraz ked som spoznala tolko uzasnych ludi tak im mam povedat zbohom ??

moniqa87

teraz to vidis tak, ze ti rodicia len ublizuju, ale mozno to tak vobec nie je, mozno len maju vacsi nadhlad a za par rokov im das za pravdu, v tom by si totiz nebola ani prva ani posledna...
ja som mala tiez jednu kamaratku (vlastne aj dve) a tiez som len zurila, ked mama nechcela dovolit aby som sa s nou kamosila a vies co z tych mojich kamosiek nakoniec je?
ta prva robi prostitutku a druha aj ked si za to neda platit ale roztiahne nohy pred kazdym a ich rodiny sa k nim ani nepriznavaju... vtedy som sa hnevala, teraz som vdacna, lebo ma aspon nestiahli so sebou

liana

Aj ja som mala podobne pocity ako ty, ale teraz treba vydrzat a po case sa to zlepsi. Uplne ta viem pochopit. Ja som bola tiez najstarsia... Ked budes starsia, budes sa na to pozerat inak. Ja som si tiez vela veci neuvedomila az do chvile, kedy mi v 18-tich zomrel otec... pochopila som, az ked bolo neskoro. Tvoji rodicia ta urcite lubia, aj ked tu lasku teraz mozno nevidis...

stratena

ale ono sa to neda vydrzat :( key nebolo kamosiek tak us ani by nemal zlysel moj zivot :( a oco by ma cel prelozit ete na inu skolu :(:( spravaju sa ku mne ako ku psychopatovi :( vybijaju si na mne svoje problemy :( oni sa hadaju den co noc ja to mam pocuvat :( alebo mam trpiet ked pride moj otec domov opity :(:( a este mi nedaju povedat moj nazor lebo spravny nazor ma len moj otec nik iny :( peniaze mame otec je ich hlavnym zdrojcom ale ajtak su tu o ne hadky...nmatka vrieska ze ich rozhadzuje...ked sa pohadame zacne matka po mne vrieskat ze uz nic nedostanes nic ziadne saty a ani ku doktorke s tebou nepojdem a nestazuj sa mi ze si chora :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vztrah k rodicom - Fórum - ZDRAVIE.sk