Zubarka podvodnicka????!!!!

Príspevok v téme: Zubarka podvodnicka????!!!!
maybe

Ahojte. Mam pocit ze ma minuly rok podviedla zubarka. V roku 2006 som bola na preventivke v niekedy v maji. V 2007 som isla v auguste s tym,ze mi musi uznat,lebo som bola rok predtym. Ona mi vsak zahlasila ze som nestihla do maja,tak si vsetko hradim a hotovo. Nasla mi asi 4 kazy, pricom som bola cca 5 mesiacov na ustej hygiene a nemala som nic. Pochybujem ze za par mesiacov sa tak pokazia zuby. teraz v 2008 som nestihla do augusta a bojim sa kolko ma navsteva bude asi tak stat. Ale na moje prekvapenie vsade citam,ze preventivku treba stihnut za klanedarny rok,tak ja uz neviem..Oklamala ma zubarka???dakujem...

maybe

No,..este raz..Do KALENDARNEHO ROKA alebo do roka od poslednej prehliadky.Asi ma nechapes,nevadi.Ale je to dost rozdiel.

kikulka

nemáš úplne pravdu.aj u môjho zubára je to tak,ako u tvojej zubárky,proste preventivka ti platí 365 dní a hotovo a kludne sa ti kazy mohli porobiť,aj mne sa tak stáva

maybe

No to viem,ale mna zaujima ci je zakonom dane ze to clovek musi stihnut za kalendarny rok (od januara do deembra) alebo do roka od poslednej prehliadky....

hmhm

Každý zubár je iný, pokiaľ viem preventívna prehliadka sa má urobiť s odstupom 4 až 6 mesiacov od posledného výkonu.

kamilka

moja zubárka nebazíruje na tom ,aby preventívka bola každý rok v máji,je to jedno v ktorom mesiaci idem,hlavné je,že chodím každý kalendárny rok,jej prístup sa mi zdá zvláštny asi ťa oklamala