Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som plnostihla-no a co?

Príspevok v téme: Som plnostihla-no a co?
Lusytta

Ahojte vsetky babenky, ktore mate problemy s nadvahou alebo podvahou...zakladam tuto tmu v nadeji, ze ked nas bude viac, co sa privelmi netrapime so svojou vahou, mozno pomozeme tym, ktore to stastie nemaju...Takze sa hrdo priznavam: mam 159 cm a 70 kg, som plnostihla (nie obezna!!!) a nejak velmi ma to netrapi! Nieze by som nechcela zmenit svoj vyzor, ako asi kazda zena, ani ja niesom uplne spokojna so svojou postavou, ale ked citam problemy dievcat s PPP, tak som za svoje kila vdacna...mam normalne menzes, peknu plet, nepadaju mi vlasy...sice mam silnejsie stehna, ale zato sa mi muzi radi divaju do vystrihu :o))) A nemienim zvysok svojho zivota byt na dietach alebo sa nejak zasadne obmedzovat v jedle...Myslim, ze staci to neprehanat s jedenim somarin-sladkosti a cipsikov a pod. a vsetko bude OK. Tak podme, podme, babeny, pridajte sa ku mne a ukazme PPP-ckarkam, ze 50kg na 170cm nie je privela ale straaaaaasne malo!!!

leleka

missi, tak to je presne... ja osobne nechapem tieto tu, co kydaju na ludi s nadvahou. najma argumenty typu, ked ja mozem cvicit, mozes aj ty a pod...ako mozete vediet, aky ma niekto zivot? ak si ho vyskusate, potom hovorte. vy si rieste svoju podvahu a ludi, ktori su vyrovnani sami so sebou, nechajte na pokoji. lebo len ludia, co maju mindraky sami zo seba, riesia "problemy" inych ludi, pricom tie problemy ani nejestvuju.
preto sa chcem opytat, preco vas trapi, kolko vazi nejaka neznama baba, ak to ju osobne netrapi? aky problem samy v sebe tym riesite? hodnota cloveka nie je v tom, ci ma BMI do 25, ale na to pridete, ked vnutorne dospejete.

misisi

Pneumatkika na bruchu je v pohode.Ale zeny do 30 ky asi maju malo sebavedomia. NIkdo ma nikdy nemal menej rad alebo viac si som mala +10 kg alebo menej. Akurat jebnuty chlapi sa na mna nedivali ked som mala +10 bol to taky prirodzeny vyber ktoremu som bola vdacna,,ako zrno od plevy.. mierna nadvaha to vyborne rozdeli odpad -jebnutych a normalnych chlapov

igua

aj ja som kedysi vazila 55kg. a vyzerala som ako dievcatko...mozno aj ako chlapec. takze radsej si drzim svojich 63 uz rok. viac by som rozhodne nechcela. proste tak okolo 60 sa mi to paci.
nepatrim medzi tie baby, co mozu zjest cokolvek a nepriberu, skor naopak, musim sa obmedzovat, mam pomaly metabolizmus a vsetko co zjem sa na mne prejavi. nie som zastanca prezierania sa a cumenia do bedne, to urcite nie. sice nesportujem, ale robim casnicku a tam sa nabeham, nazohybam, nazdviham, vynatahujem a zadycham kolko len chcem. myslim, ze som silnejsia ako vacsina zien s mojou vyskou a vahou. to mam po babke, ta nosila drevene tramy na stavbe :)

fraisee

plny vystih a pneumatika na bruchu, to uz je len sexi. dodam snad to, ze ked si da zenska pri sebe vystrih neraz to vyzera skor hrozivo ako zvodne.
ja tiez makam ako fretka ale na cvicenie si najdem cas. cize vyhovorky typu ze chodim z roboty znicena a preto sa mi nechce cvicit su len vyhovorky.
a ten hamburger spada do vyrazu junk food, takze asi zjes viac ako jeden hamburger za mesiac kedze pises ze nevies odolat nezdravej strave.
ale ved sama hovoris ze ti to je jedno, tak potom o nic nejde.

lea

no jo, ale vypasovane rifle si na tebe neviem predstavit. netreba robit reklamu plnostihlosti, ani ta nie je zdrava, pri tvojej vyske by si nemala mat viac ako 60 kg

Lusytta

ach dievcata, ako vam zavidim,ze sa vam chce este aj cvicit...ja robim v skolke, domov chodim znicena a unavena, este niekedy robim poobede doma nechty...chodievala som aj cvicit, ale obmedzovalo ma to, ze mam v urcite dni dany program...a zase ked som vynechala raz, dvakrat, uz sa mi nechcelo...moj manzel aj ja sme domasedi a mame uplne ine zaujmy nez nejaky sport alebo hoci prirodu, zato sa nutim aspon do prace chodit peso...a ked pridem domov a nemam co ine na praci, tak spim, lebo som unavena z prace. Ale je tiez pravda, ze keby som z prace odisla nacas (co skoro nikdy nerobim), tak by som si mozno aj cas nasla...len ta chut nie je. Stravujem sa tak, ze nie uplne nezdravo ani uplne zdravo, asi tak,ze zijem len raz a nemienim si do konca zivota odopierat veci co mi chutia, ale tiez si nedavam hamburger s hranolkami kazdy den (tak max 1x do mesiaca). Ale mam rezervy v jedeni somarin-anglicky vyraz "junk food" je uplne presny :o))) Kamilka:kde na to beries energiu? :o))

kamilka

Lusytta vydrž a cvič,váha sa určite pohne,neboj,ja mám 34rokov a 52kg,1 dieťa,pracujem,študujem,starám sa o domácnosť,atď,je toho veľa ale všetko sa dá,cvičím,behám,športujem,stravovať sa snažím zdravo,sem tam si doprajem-proste urobím prehrešok,k športu ma "dokopol"manžel,nikdy predtým som nešportovala,lebo som si myslela,že som športový antitalent,držím palce:-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som plnostihla-no a co? - Fórum - ZDRAVIE.sk