Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som plnostihla-no a co?

Príspevok v téme: Som plnostihla-no a co?
Lusytta

Ahojte vsetky babenky, ktore mate problemy s nadvahou alebo podvahou...zakladam tuto tmu v nadeji, ze ked nas bude viac, co sa privelmi netrapime so svojou vahou, mozno pomozeme tym, ktore to stastie nemaju...Takze sa hrdo priznavam: mam 159 cm a 70 kg, som plnostihla (nie obezna!!!) a nejak velmi ma to netrapi! Nieze by som nechcela zmenit svoj vyzor, ako asi kazda zena, ani ja niesom uplne spokojna so svojou postavou, ale ked citam problemy dievcat s PPP, tak som za svoje kila vdacna...mam normalne menzes, peknu plet, nepadaju mi vlasy...sice mam silnejsie stehna, ale zato sa mi muzi radi divaju do vystrihu :o))) A nemienim zvysok svojho zivota byt na dietach alebo sa nejak zasadne obmedzovat v jedle...Myslim, ze staci to neprehanat s jedenim somarin-sladkosti a cipsikov a pod. a vsetko bude OK. Tak podme, podme, babeny, pridajte sa ku mne a ukazme PPP-ckarkam, ze 50kg na 170cm nie je privela ale straaaaaasne malo!!!

barbinka

Lussyta: ja mám 25 rokov a chodím do práce. myslím, že to sú len také výhovorky s tou prácou. a mám priateľa a športujeme spolu (hráme tenis 3-5krát do týždňa). a nežijeme ešte spolu, ale stravujeme sa spolu obaja papáme zdravé jedlá.
ale ja ti nevravím,aby si chudla.

Lusytta

juuu...a este k tomu pohybu...niezeby som chodila cvicit, na to nemam po praci energiu, cas a ani peniaze, ale chodim vela peso (pre Kosicanky-od Hutnika na Zelezniky-cca 40 min rychlej chodze) - minimalne 5x a max 10x tyzdenne a akurat sa mi vyformoval zadok a nohy, ale mam pocit ze vaha nic...a ked chodim cvicit, tak mi vaha skor stupa, asi tymi svalmi...schudnut viem len obmedzenim sa v jedle - a kedze si myslim, ze sa nestravujem nezdravo a okrem toho nie som ochotna sa obmedzovat v jedle do konca zivota, tak sa asi vzdam...aj ked po tych vselijakych prispevkoch...asi zacnem chodit na vodny aerobic :o)))) Este by ma aj zaujimalo, tie babky co mate akuratnu vahu-kolko mate rokov, ste single alebo s niekym zijete, mate domacnost? Lebo ja som tiez mala 60 kil, kym som nezacala zit s mojim priatelom a nechodila do prace, ale do skoly, kde ma nutili cvicit...

Lusytta

dievky moje, ktore ste to este nepochopili, co som chcela povedat...ja som nikdy netvrdila, ze nemam nadvahu...mne sa len zda zdravsie mat par kil navyse ako pri vyske 175 cm nejakych 48 kil, co tu v roznych temach stretnete bezne...ani ja sa necitim idealna, vidim, kde by som mala schudnut, ale zda sa mi chore, ked babenka, v ktorej hrkaju kosti, a ktora sama hovori, ze jej po brutalnom schudnuti vypadavaju vlasy a strati menzes, stale tvrdi, ze je tucna!!! o tom cela tema je, nejaka protivaha k dievcatam s problemom...nech vidia, ze tucne nie su! a aj ked viem, ze podla BMI (aj podla mojich oci :o))) mam nadvahu, ani tato hodnota nemusi hovorit o postave...predstavte si totalne chudu babenku s velkym poprsim...aj to daco musi vazit...

fraisee

Teda..
Pekne ze ti sebavedomie nechyba. 159cm a 70kg, mozes tomu davat hociake privlastky, ze si plnostihla, velka, pri sebe.. Ked ti to nevadi, je to len tvoje plus.
Ja -s tvojimi proporciami- by som fucala po schodoch a boleli by ma klby. Jednoducho by som sa citila zle a nezdravo.
Lezu mi na nervy dievcata, ktorych jedine jedlo je vianocna vecera, ale aj tie, co dlavia chipsy pri telke o 12tej. Preto treba najst rovnovahu.
Uvidis aka si zdrava, ked si spravis vysetrenia na cholesterol a percenta tuku v tele.
Aby ten tvoj, hm, pozitivny postoj nakoniec neprerastol do nezaujmu o seba samu.
a ten vystih, no ako tym by som sa neutesovala..

barbinka

igua: ja mám 164cm a ešte pred pol rokom som vážila 61,7kg. nepripadala som si tučná, pretože športujem a nič na mne neviselo. pripadalo som si taká veľká. schudla som, teraz vážim 55kg a cítim sa oveľa lepšie. to je ideálna váha k mojej výške.

igua

ked to tu citam, normalne sa mi urobilo zle od zaludka...ja proste nechapem zeny, ktorym tak chorobne zalezi na vahe...ale to bude tym, ze taku ani nepoznam. ja mam 163cm, 63kg a nikto mi nikdy v zivote nepovedal, ze som tucna. NIKTO. ze som sexi, ze som bohyna, ze mam krasnu postavu, ze som pritazliva, to ano. ako si potom moze niekto, co ma 160 cm a 50 kg pripadat tucny?!

velvet

pusate: :-)
ale tvojych 37 kg je malo aj na to, ze si krpec:-)!
Si odomna nizsia o par cm ... a pokojne si ta viem predstavit aj s trebars 48 - 49 kg... ved to je krasna vaha ... pri trebars tvojej vyske.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som plnostihla-no a co? - Fórum - ZDRAVIE.sk