RNG prosim o radu

Príspevok v téme: RNG prosim o radu
hribik

V priebehu prazdnin sa mi uz asi 3x stalo, ze som nahle pocitila tlak na hrudi a nemohla som sa poriadne nadychnut. Po cca 10 minutach to preslo. Z coho by to mohlo byt ? Bojim sa, ci to nie je zo srdca. Lava chlopna sa mi celkom dobre neuzatvara, ale vraj na to nepotrebujem lieky a mozem rekreacne sportovat. Mam strach ist k lekarovi :(

hribik

RNG mam len 22 rokov, myslis, ze uz by sa mi mohli upchavat cievy ? Da sa nejako zistit, ci sa upchavaju ? Ja mam viacero zdrav. problemov (skolioza, alergia, zvacsena stitna zlaza) tak aj to moze byt pricinou toho tlaku na hrudi ? Bojim sa ist k lekarovi, ci mi nezistia nieco zle

RNG

Velka vacsina tychto problemov je nervoveho povodu, rozne arytmie a drobne krce.
Zialbohu, mpodobne priznaky ma ale aj srdcovy infarkt(zapchane vencove cievy na srdci)
Na zmiernenie alebo ostranenie arytmii a krcov(tetania) treba brat extra mineraly, hlavne drsslik(solit so solou obsahujucou draslik, zeleniny a banany) a pripadne brat aj zmes mineralov a vitaminov na kosti, tie sa totiz najlepsie absorbuju a zabuduju do tela na pripad potreby.
Na cistenie ciev treba pouzivat raz az dva krat do tyzdna plnu lyzicu cisteho lecitinu(granulat)
To je snad najlepsia rada, co mozem dat ludom, lebo vyse polovica zomrie na nasledky zapchanych ciev.