Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoky cholesterol

iberia

No teda neviem, ale po dvoch mesiacoch vysadenia statínov a nasadenia Cholesten mi sa naopak zvýšil cholesterol. S liekmi 5.2 a po tomto cholestene 7,6 a podotýkam, že nejem vyprážané a nič mastné.

cholesten

cholesten.sk Zatím nejlepší přírodní přípravek,který na trhu existuje..Mám celoživotně zvýšený cholesterol a chemické prášky jsem odmítla užívat.Cholesten jsem zkrátka riskla a vyplatilo se to.Dnes mě moje paní doktorka pochválila,jaké mám výsledky.Před užíváním jsem měla cholesterol 7,5 a nyní po měsíci užívání hladina klesla na 5,1,což je úžasné.

michal13

ak mate hocijake zdravotne problemy skuste vyskusat produkty tianshi je to cinska medicina kontaktujte ma na Nufi.nufi@zoznam.sk

janík

nuž ,keď nič z toho, čo tu dolu popísali nepmôže,dajte si preliečiť pečeň,lebo ona je výrobcom cholesterolu-zdravá pečeň,zdraví cholesterol(akupunktúra)

marka47

Skús liečebnú výživu z -odkaz odstránený- ,konkrétne Cesnak s petržlenom + Lkvb6 Malo by pomôcť znížiť cholesterol aj hmotnosť. Inak samozrejme dávať pozor na to, čo ješ a vyhýbať sa stresu, ten má tiež svoj podiel na zvýšenej hladine choresterolu.

maik

Vysoký cholesterol sa inými slovami volá "tichý zabijak". Neriešenie tohto problému môže privodiť infart - ako niektorí píšu. Spôsobuje ho otázka životosprávy, stresu, ...účinne dáva do normálu - aj všetky ďalšie orgány gel z aloe vera barbadensis miller. Z praxe je to potvrdené a odskúšané, je veľmi účinný bez liekov, ktoré majú vedľajšie účinky.

lora

caute. u nas v rodine ma vysoky cholesterol kazdy, preto kazdy aj dostane infarkt.. moj maly ho ma zvyseny od 9 rokov a to vobec nejeme nic take.. ani mastne maso, ani vajcia vo velkej miere.. udajne je to geneticke, asi ano, ved ja sa liecim na podvyzivu ale nikdy mi v labaku nezabudnu najst zvyseny cholesterol..

slusny_muz

Ahojte. Cholesterol, by nase telo ani nemuselo prijmat lebo si ho vie vyrobit dost. ALe kedze sme vsezravci, tak prijmame aj zivocisnu potravu (vajcia, tuk,....). Samozrejeme ze cim menej prijmame cholesterolu externe tzm lepsie. Ale ak mame stae vysoke hladiny cholesterolu v krvi, treba to liecit, ci uz medikamentami alebo domacimi receptami. Napr. vitamin C znizuje hladinu cholesterolu v krvi. Hlavne to je dobre sledovat, inak sa nam upchaju cievy a dostaneme infarkt...

zdravystyl

LUDKOVIA...
Ak mate problemy stym cholesterolom tak ako jedna pani tu pisala Antilipidovy caj odporucam ja taktiez,Ak si ho chcete kupit..Poradim kde a ako..

Dik,

Viki,

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysoky cholesterol - Fórum - ZDRAVIE.sk