Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoky cholesterol

IaJaa961

Škoda, že ovocie v našich obchodoch sa predáva nezrelé. Je totálne, úplne nezrelé, aj keď si ho doma uložím na poličku aby "došlo", tak nedôjde. Je NEPOŽIVATEĽNÉ, ale všetci ľudia sú s ním spokojní, jedine ja nie. Tak toto je BOMBA.

Ute

teda webovu stránku www.zzv.sk a potom prejsť na Mýty a fakty a tam nájsť článok: "Čo znamená prekyslený organizmus". Zaujímavé, dôležité.

Ute

Kto má záujem o túto tému odporúčam mu pozrieť si napríklad webovú stránku Združenia pre zdravie a výživu a konkrétne: www.zzv.sk

gastanko2016

ja mám tiež vysoký cholesterol. Upravila som si stravu - vylúčila som prevažne cukry a zlé tuky a beriem omega 3-6-9 a lecitín. Tie by mali znižovať hladinu cholesterolu a tukov v krvi.

Ute

Aj pri prísnej úprave stravy by mal byť jedálny lístok pestrý. Tá zelenina, ovocie, vláknina je uvedená ako prospešná strava pre telo. Ak veľmi znížite príjem tukov môžete mať problém so žlčníkom, preto je potrebné prijímať aj tuky - ale aké, koľko atď. Je to celá veda okolo takejto úpravy stravy a všetko sú to veľmi dôležité fakty, s ktorými je potrebné sa oboznámiť !

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysoky cholesterol - Fórum - ZDRAVIE.sk