chudnutie podla sipeky

alia

Misha... tvoja rada je spravna hlavne treba pravidelne a v malych porcicach jest.Avsak som si tento prispevok precitala s usmevom pretoze dne sme sa v skole rozpravali o jedle.Uvediem na mieru,studujem v anglicku ich jazyk.Ked sa opytal ucitel kolkokrat do dna jem tak som povedala slovensku zasadu 5-6x co je velmi zdrave.Div mu oci z jamiek nevyliezli ako sa cudoval.Necudo.Ich jedlo su ranajky nejake cerealie o 8h,medzi tym sladkosti a buface, v bufete na obed si kupi nanajvys sendvic ako aj ostatny robotnici a najma oni uprednostnuju velku veceru a to riadne polotovary.Kolkych som sa opytala ci doma varia,tak odpoved bola jednoznacna.NIE,nieje cas.Nie ako mi obed,tu maju veceru tak o 19h.Tak nech sa necuduju nam normalnym europanom,ze vyzerame lespie ako oni.Tie zenusky su tu naozaj priserne obzrate.Aj ked vidim na slovensku akukolvek silnu zenu,nic sa nevyrovna ich obzratosti. Vidiet to vsade.preto ked aj tu priberiem 1-2kila stale si medzi nimi pripadam chuda:o} ale ked pridem domov sa spametavam.Drzim vam vsetkym chudnucim palce.Rada by som sa k vam niektorej skupinke pridala aby sme si mohli nase usilia preberat na niektorej z tem.Celkom by mi teraz padlo dat zo seba nieco dole.Ja niesom spokojna a ani priatel.Krasny vecer

misha

inezka, najlepší spôsob, ako schudnúť je papať 6x denne v menších porciách, a každý deň choď na prechádzku, ak športuješ, choď športovať. Na 100% to pomáha! A tie intervaly- 8h, 10h, 12h, 15h, 17, a 19:15. Vyskúšaj to...

marfuška

Inez,ja som sa určitý čas stravovala podla Sipeky,tzn.že som jedla každé 4 hodiny.Ranajky,normálny obed ale o 16 hod. nie sa zasa napráskat obedom,ale niečo prejest.A potom ešte o tej 20,ale tiež niečo lahšie.Výhodu a velkú som videla v tom,že som sa nedostala do tzv.vlčieho hladu,kedy som sa už nevedela dojest.Takto má org.každé 4 hod.prísun živín a je to ovela lepšie.Samozrejme ku tomu aspon nejaký pohyb.A v tom čase som nemávala až takú chut na sladké,lebo som mala stály prísun glukozy.Takže skúšaj.

sunnysweetie33

dieta nie je taka ucinna ako cvicenie..zacni sa troska starat aj o seba,nielen o druhych..zacni 2x do tyzdna cvicit a uvidis,ze tuk pojde z teba dole ako po masle..vyluc sladkosti,ale sem tam si dopraj horku cokoladu/teda iba 1tablicku..papaj vela ovocia a stravuj sa 5x denne v malych porciach..vela stastia..a chudni iba pre seba,pre svoje zdravie!!!

jankas

Inezka moja zlata ja ti poradim dietu chces?Daj si tu babovku s maslom co mas tak rada,potom granatir co si dnes uvarila Natalke a potom nejake sladkosti moja pekna Inezka,papa pa pa

pipi

všetko je v psychyke, musíš si povedať, že to zvládneš za každú cenu a pôjde to ľahšie...ja som nechudla podľa nikoho, len podľa seba, lebo viem aká som...aj sipeky ta naučí chudnúť, až keď si to v hlave uvedomíš poriadne...držím palce...

damaxy

inez vyskúšaj,to čo odporúca ze papat kazde 4 hodiny sa mi zdá dobré a verím,že sa dá podla jej rád schudnút.Len jedna vec nie,že musím schudnút ale chcem to ide touto cestou lahsie.