Bioptron

spokojná 1

Odkedy som kúpila bioptron, používame celá rodina. Predtým moje deti brali antibiotika 2x za rok, teraz pri bolesti hrdla nasvietim a do rána je všetko v poriadku, lekár sa nekoná. Antibiotika sme nebrali už 2 roky čo máme lampu. Manžel dennodenne používal kvapky do nosa, teraz nasvieti raz za deň a nepotrebuje žiadne kvapky. Ja som mala ísť na operáciu - ostrohy. Pravidelne som svietila denne 5-6 minút, v prvej fáze mi Bioptron pomohol od bolesti, po dvoch mesiacoch operácia nebola potrebná. Dokonca herpes na ústach - urýchli hojenie už po 3-4 dňoch, ale svietim 3x denne. A náš 4-nohý člen rodiny má akúsi alergiu - vypadáva srsť a lieky stáli 60 €, teraz nasvietim a po 3 dňoch vidieť zlepšenie, predtým s liekmi 2 týždne. Doporučujem kúpiť aj keď je to finančne náročnejšie, vráti sa to v zdraví a hlavne pravidelne používať

spokojná

Kúpila som si ju so stojanom v roku 2004 za 28 tis. korún, bola som po operácii chrbtice,kde mi zostal v mieste rezu nejaký zápal a keď som si na to svietila, mala som potom hrozný záchvat, aj som ju chcela predať,prišiel kupec a lampa zrazu nefungovala, keď som ju išla vyskúšať a ukázať záujemcovi - pripadala som si ako podvodníčka, išla som s ňou do opravy a tam mi povedali, že jej nič nie je, žiadnu opravu na nej nerobili, odvtedy ide ako hodinky a ja som si našla k nej cestu - konečne ju používam na všetky neduhy, najviac mi pomohla pri bolestiach päty - ostroha, ušetrila mi každodenné cestovanie na rehabilitáciu, najnovšie ju každý deň používam na svietenie tváre, aby som bola krajšia:-)

brs

Kto čaká okamžité uzdravenie, bude väčšinou sklamaný, chce to trpezlivosť. Moja skúsenosť - chrípkové stavy, zápaly dýchacích ciest, bolesti hlavy, ale aj poúrazové stavy - pomliaždeniny , poškodené väzivá po vykĺbení a pod.- výrazne urýchli liečbu ale výsledok zbadáte možno po 5-7 dňovom používaní. Píšem o Bioptrone od Zepteru, fakt to chce len mrknúť návod ,trpezlivé a pravidelné používanie a výsledok by sa mal dostaviť. U nás to funguje .

dada

ja mam s zepter len dobre skusenosti,pouzivame ju cela rodina,ale hlavne nas 5 rocny syn.je to o trpezlivosti.antibiotika uz len raz do roka,predtym aj styrikrat.super,ze sme zainvestovali

usmev

tara 69:toto nemohol urobiť bioptron,nemáš nejakú inú lampu?My sme posledne svietili mladej dáme právae na cystu,ktorá mala 6 cm,po mesiaci a pol sa zmenšila pod 2 cm.Takže rast určite nepodporuje,pretože je účinná aj pri onkologických pacientoch,nakoľko má viac nanometrov/480-3400/ ako rontgenové žiarenie, ktoré je škodlivé, to každý vie.Je to svetlo neškodné, upravené, bez vedľajších účinkov,zdravotnícky schválený a má certifikát EU.Ak máte pochybnosť,treba nakontaktovať človeka, od ktorého ste si bioptron kúpili,spolu nájdete príčinu-ja to aspoň takto riešim.

usmev

ajka 2:napíš a informujem Ťa bližšie:duratnakatka@zoznam.sk
Dajte pozor na to, že bioptron nie je biolampa!!!

rebeka 12

Lampa je super,no bez akupunktury od Zepteru sa z domu tiez nepohnem.Mam aj spektra,no tie treba vediet pouzivat.

Torina

Stojí cca 15tisíc a najlepšie je kúpiť si to od zástupcu firmy, ktorý by mal aj poradiť, že čo všetko sa s tým da liečiť. Info aj www.zepter.sk

usmev

Absolútna nepravda,ja nedám na bioptron dopustiť.Pomohla som si s ňou pri vážnom chronickom ochorení,ktoré mi lekári 2roky liečili a bez účinku, alebo len na určitý čas zmiernili priebeh.Samozrejme, že to nie je zázrak, pretože mnohí si myslia,že za mesiac bude po chorobe, alebo za jeden deň.Aj to sa stalo, keď som prišla z práce domov a tieklo mi z nosa, mala som zvýšenú teplotu,na druhý deň som bola fit.Aj dcére po operácií urýchlilo hojenie rany,synovi bez liekov odporučil ortopéd liečbu bioptronom...Takto by som mohla vymenovať veľa prípadov.Na to sa robia prezentácie, aby sa to človek naučil správne používať, dôležitý je aj uhol svietenie a vzdialenosť.Je to náš domáci lekár.A svetelná terapia je super.Takže kto to správne používa, prípadne k tomu kvalitné prírodné doplnky výživy a viac nepotrebujete,len ísť raz za čas na preventívku.duratnakatka@zoznam.sk