Bioptron

mirka 23

Je to dobré, ale treba vedieť, na čo ju treba používať. Musíš vedieť, čo ti je, lebo dopadneš tak ako Tara.
Jednoducho, keď máš v tele cystu, uzlinu, nádor a svietiš na to lampou, tak len podporuješ rast, takže sa ti to zväčšuje. Na bežné veci je to dobrá vec.

diktafon

tuto lampu som pred cca 10 rokmi kupila za 10 tisic korun. neviem, kolko stoji teraz, ale mi sme ju skusali na vsetko mozne co bolo v navode odporucane a vobec neucinkovala. tiez to pokladam za ovela menej ucinne nez sa o tom pise. a tento nazor som pocul z viacerych stran. mozno u niekoho pracuje sugescia, ale ak sa na vec divate objektivne, asi to ziadny zazrak nebude.

Torina

O tom že sa dá s biolampou chudnúť som ešte nikdy nepočula. U nás doma sa s ňou lieči asi 10 rokov. Práve si ňou nahrievali dýchacie cesty moje nachladnuté deti. Perfektne pomáha pri bežných popáleninách/ ak sa ňou svieti ihneď na pokožke po vyliečení nezostanú žiadne škvrny/, pri bolestiach zubov, na pooperačné rany, pri zlomeninách... a bežne sa používa profesionálne lekármi. Samozrejme, pri niektorých ochoreniach by som sa radila s odborníkmi, ale na bežné domáce ťažkosti ju len odporúčam.

tara629

je to najvecsia blbost - kupila som to za dost velke peniaze, ale vobec to nefunguje. ak mozem poradit nekupujte si to, je to len strata penazi! vobec to nefunguje, naopak - po dobu pouzivania sa mi zdravotny stav zhorsil, schudnut sa mi nepodarilo, chorobu, ktoru pred pouzivanim bolo mozne vyliecit silnymi tabletkami sa mi pre bioptron zhorsila natolko, ze som musela na dost vaznu operaciu. to je moja skusenost!!!