Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krvacanie...

oki

Ta vec je uplne beznou zalezitostou,eloj!Nemas sa nad cim strachovat,naozaj.Ked chces mat lepsie svedomie,tak si to daj vysetrit,ale je to OZAJ bezna vec!!!Tak ako aj to,ze niekto ma kramy 4dni,iny 7!

lea

eloj, ten doc. mi napisal, ze ked sa to stane viac ako dvakrat, hlavne to masivne krvacanie s tou hmotou, mam ist k lekarovi. za vysetrenie nic nedas. vsak nabuduce, ked pojdes na kontrolu, tak to spomen. ci nemas nahodou nieco s vystelkou maternice, sondou to skontroluju

tikitou

Eloj, podla mna je to uplne normalne. Ja som to mavala ked som brala HAK a potom mi to zostalo aj po vysadeni, raz mam tak, raz tak...a povedal ze je to absolutne v poriadku, je to u kazdeho individualne...moze sa to menit...taka co mala prv krv, sa to moze zmenit, ze jej zacnu hnedkastym vytokom aj naopak...je to v poriadku.

eloj

diky Lea...no mne sa to stava castejsie no nie vzdy...tak si s tym neviem poradit neni to ani stale a ani pravidelne...tak hmmmmm???

lea

rebeka, to mas akoze 30 dni po sebe krvacanie?? to nie je dobre, utekaj k lekarovi, lebo to moze byt zapal, u nas v skole to malo jedno dievca, nesla k lekarovi a potom ju hospitalizovali s tym, ze to velmi zanedbala a nebude moct mat deti. neviem ako to dopadlo, mala vtedy 13 rokov, snad napokon deti ma

lea

ahoj eloj, mne sa to stalo minuly rok na jar dva mesiace posebe, ze krv ako na jatkach a ta hmota. potom sa to ustalilo. pytala som sa tu na fore doc., neviem ci sem este chodi, je gynekolog a povedal, ze ked je to ojedinele, tak nevadi, ale ak sa to bude opakovat, mam ist k lekarovi na vysetrenie. odvtedy som to nemala, tak to asi nebolo nic vazne

eloj

jeej huraa diiky Rebeka aspon dakto tu je!!!
takze je to normalne a povedala si to aj na gyn.?co ti na to povedala ona???doktorka???

eloj

hmmmm?dnes je vas tu alebo tak maaalo alebo ste vsade inde len nie tu...ja vazne potrebujem vasu radu...nechcem ist pre to hned na gyn. ak je to normalne....tak sa pridajte....nooooo....

rebeka35

ano. normálna krv po celý čas. ale keď som bola mladsia tiež som mávala na začiatku aj na konci hnedastý výtok.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krvacanie... - Fórum - ZDRAVIE.sk