Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Unava, malatnost, totalne bezradny.

Príspevok v téme: Unava, malatnost, totalne bezradny.
unaveny26

Mam 26 rokov. Moje priznaky: Citim unavu, malatnost, mierne sa potim na tvari, je mi teplo, dost citim tep srdca, mam tazke nohy a bolia ma a tiez ma bolia svaly na rukach, a skriabe ma v hrdle (mam nutkanie na "chrchanie" a odpluvanie, ale ziadne hlieny nie su) a v nose mam tak neprijemne stiplavo sucho a teplo, proste je mi divno ako keby na mna nieco liezlo. A toto na mna pride zrazu, ani neviem z coho. Vacsinou je mi opat fajn rano ked sa vyspim, niekedy staci aj len polezat a pospat si aj poobede. Myslel som ze alergia z jedla, ale ani to sa mi po dlhodobom sledovani nepotvrdilo (alebo som alergicky skoro na vsetko). Vobec neviem z coho to je a preco. Su dni ktore su celkom OK, citim sa fajn. Su dni ked sa citim fajn a pride to na mna na vecer. A su dni kedy to na mna pride rano a neskor prestane. A najhorsie su take kedy to na mna "lezie" cely den. Toto sa so mnou vlecie uz niekolko mesiacov. Doteraz som bol total OK.

Lekari su z toho mimo, jedine co zatial docielili je ze zistili ze mam udajne alergiu na roztocov (priznaky s hrdlom a nosom), ale ja sa poznam a neverim ze by toto bola alergia na roztoce.

Beriem len nejake vitaminy a mineraly (calibrum), semtam skusim nejaky ten doplnok, ale zatial bez vysledku a od alergologicky mam ZODAC (antihistaminikum). Mam sice sedave zamestnanie, ale jazdim kolko sa da na bicykli (3x tyzdenne) a semtam zajdem aj do fitka (2-3x tyzdenne). Ked mi je fajn, tak moja kondicka a vydrz je v norme. Ked mi je zle a lezie to na mna, tak kondicka a sila o takych 60% klesne.

Akykolvek napad, radu uvitam.

Avantasia

mariaa ja mam problem pri skrabani zemiakov.opuchnu mi pery,som ako kacer donald,svrbi ma telo.a co sa tyka mlieka.. mam po nom krce. moze to byt to,co si mala,resp. mas ty?

joni_

Sjogrenov syndrom asi, minule mi o tom hovorila ale dnes mi nazov nepovedala, ale spominala tie iste priznaky ako minule

joni_

tak mam vysledky z krvi, su zle, sedim pri PC mam pred sebou krabicku Plaquenilu a je mi nanic. Doktorka sa ani na nic nepytala, pozrela na vysledky a vyhlasila ze lieky su nutne, lebo by to mohlo skoncit velmi zle...
ma niekto s tymto liekom skusenosti? vzera to byt dost drsne

[zruseny12]

...ale nemozem ti zarucit,ze ti pomoze,lebo kazde telo je ine...ale myslim,ze aj na ine veci je dobry ako antioxidant atd.tazke ked nepomoze na alergiu,pomoze na inu vec...
tazko ti na 100% napisat,ze ano pomoze ti...pisem ti len svoje skusenosti...
hlavne nezanedbavaj alergiu...hlavne ked ju mas silnu ako si pisal...vela stastia...

brunni

Ahoj unaveny. Ak mas taku unavu aku mas, treba to riesit, neni to telu prirodzene a nieco v tele nie je v poriadku, mozno je to len banalita a chyba Ti nejaky vitamin alebo nieco. Ja som mala taky unavovy syndrom cca 2 roky, nikto nevedel co je s mnou, az nakoniec mi v nemocnici zistili, ze mam hepatitidu typu C, ktorou ma davnejsie infikovali pri operacii, je to uz niekolko dost rokov dozadu. Alebo teraz je aj rozsirena z ciech hepap. typu A a B. aj oni by mohli mat takeho priznaky. Ja mam tiez len 25 rokov a toto mi dost znacne skomplikovalo zivot. :-(..vela stastia

[zruseny12]

....ja osobne som s nim spokojna...
ale kedze som alergicka na mliecnu bielkovinu kazein...tak ja musim aj vynechat vsetky mliecne vyrobky...vsetko...
tiez som brala nejake antihistaminika...pred par rokmi,lebo som mala velmi silnu alergiu...ani presne neviem na co,len mi opuchali oci ked som skrabala zemiaky,ked som smazila nieco...ked som bola niekde v nejakom prostredi...bolo to hrozne...tak som bola pri alergologicke a predpisala mi antihistaminika....ani uz neviam ako sa volali...
ale postupne som zacala zistovat,na ake potraviny som alergicka...a teraz najnovsie na ten kazein...takze neber to na lahku vahu...nechcem ta ani strasit,ale len aby si to nebral na lahku vahu...to je vsetko...
ja som bola velmi unavena po antihist.az jedneho dna som si povedala,nebudem ich brat...a vysadila som ich...
no a presla na pycnogenol...ale po dlhych rokoch...

unaveny26

mariaa: a ake s nim mas skusenosti? Je to dost drahe inak, tak nerad by som si kupil zase nieco do zbierky nefunkcnych piruliek :)
Mne dala doktorka ZODAC a ten ma prave blokovat histamin myslim, ale ten ked som po mesiaci prestal jest, tak sa nic zavazne nedialo. Proste sa mi zdalo ako keby ten ZODAC ani nic nerobil (on asi aj robil, ale tak povedzme si to tak, ze mne sa tan histamin v tele tvori ako reakcia na roztoce a zase roztoce stale nemam pri sebe, mozno tak v noci z postelnych matracov nieco vylezie s prachom)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Unava, malatnost, totalne bezradny. - Fórum - ZDRAVIE.sk