Boze.. pomozte baby..

tinusska

no jasne, ze sa da otehotniet cez kramy... mala pravdepodobnost, ale je... a inak, jedna znama - vybrali jej maternicu, vraj uz nebude moct mat deti... a uz ma dalsie dve mimina...

cozeee

No ved preto, hned som si myslela ze sa to neda, preto sme sa na to aj spoliehali, lenze ma zaskocili tuna tie prispevky... v nich to vyzeralo inak... diky :)

cozeee

Pockajte baby, to podla tychto prispevkov akoze je mozne, ze pocas kramov sa da otehotniet? no neviem, mozno si teraz pomyslite ze som sproste - ale s priatelom pocas kramov sa zvykneme milovat, urobi sa do mna a zatial som nebola tehotna. robime to tak aj v posledny den kramov a zatial vsetko v pohode. vsak neplodne dni su este par dni PO kramoch, tak preco pocas kramov by sa malo nieco stat? akoze hrozit to hrozi, ale je to ojedinele.. tak mi na to pls nieco napiste, normalne som sa zlakla teraz... diky moc

doremi

neni to sice spravne co ti radim...teraz by si mala niest nasledky za to ze ste obaja nezodpovedi...ale kazdy robi chyby a tu tabletku nemusis hned brat,najprv si urob testy a chod ku gynde