Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vypadávanie vlasov

mjanik

u mladých žien vlasy padajú,keď z nejakého dôvodu zoslábnu obličky,najčastejšie po pôrodoch-posilniť ich, akupunktúra

angela333

Kupte si sampon REVALID.mne to pomohlo uz za dva tyzdne sa vam ukaze vysledok.skuste.a ktomu aj vodicku REVALID.Dobre su aj tabletky

marcela78

ja skusim teda ten zinok to vobec neuzivam a docitala som sa niekde ze zabal z lipovych kvetov je vyborny : 2 lyzicky na liter vody zovriet a potom oplachovat vlasky ... no skusime uvidime :-))

jancecka

zinok užívam už asi mesiac, no nič, začala som ho aj kôli pleti ale žiadne zmeny. Nevadí, asi je mojim údelom zostať plechavá

coo??

ahojte,,,,
preco ze kedy ste si strihali vlasy? to ma nejaky vplyv na vypadavanie? ja som si nestrihala asi 2 roky u kadernikam,ale tak podstrihagam si sama:)ozaj , a aka je odporucena dlzka na odstrihnutie??:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.