Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NEZNESITE svrbenie litok, stehna, zaku a bokov PRI CHODENI..

Príspevok v téme: NEZNESITE svrbenie litok, stehna, zaku a bokov PRI CHODENI..
lacino888

Ahojte!
Mohol by mi dakto poradit? Pocitujem svrbenie a trva to uz veelmi dlho. Je to svrbenie litka, stehna, zadku (nie konecnika len zadku), bokov a niekedy aj brucha. Avsak svrbenie sa prejavuje LEN pri chodzi (aj to nie vzdy), pri behu (aj to nie vzdy) ale co si vsimam ze hlavne ked som v chladnesjom prostredi a ked sa hybem, myslim tie male otrasi ked chodite ci behate...
Je to NEZNESITELNE svrbenie ktore potom co zastavim a postojim chvilku v priebehu 3-5minut uplne zmyzne. Na pokozke sa sa to skoro vobec neprejavuje, len take slabe scervenanie ktore sa zvyrazni ked sa uz neudrzim a musim poskrabat. Ovsem ked poskrabem tak sa to este zhorsi.
Presiel som uz skoro vsetky temy s nazvm svrbenie ale nikde som nenasiel to co mam ja. Poradte prosim.
Ďakujem!

celindion

lacino daj si urobit pecenove testy,to co ti lekar povedal,ze to moze byt po namahe je asi pravda,lebo ti tak reaguje pecen,pi nejake cistiace caje na pecen a uvidis ci to prestane,ja mam tento svrbiaci problem suvisiaci s diagnozou a tu ti teda neprajem,enzymi a cistiace caje na podporu cinnosti pecene a uvidis ze bude vsetko ok ak budes mat pecenove testy v poriadku.skusila by som testy na mononukleozu....koza je organ,co reaguje na podnety z vnutra.drzim palce.

ewik

ano, bohuzial existuje - ja ju mam tiez. Je to velmi neprijemne, hlavne pri studenom vedtre, svrbenie presne tych partii ktore si spominal plus este tvar... pokial si das vyhladat alergiu na zimu, zistis o tom viac, ale jediny dosial dostupny sposob ako sa jej zbavit alebo skor ju utlmit je otuzovanie.

lacino888

Ano rifle mam z cinaku ale to sa nestava v zavislosti na obleceni. niekedy je v tych rifliach ok a inokedy nie...
Dnes som bol z akoznou a dala mi nejake tabletky "AERIUS" ze vyskusame. Ona hovorila ze je to suhra okolnosti, alebo ze to moze byt ked sa clovek pred tym namahal...sice mi to velmi zmysel nedava ale vyskusame...
A to s tym prekrvenim co ste pisali tak ako to sa mi telo prekrvuje ako sa mu zachce?

lacino888

Ano rifle mam z cinaku ale to sa nestava v zavislosti na obleceni. niekedy je v tych rifliach ok a inokedy nie...
Dnes som bol z akoznou a dala mi nejake tabletky "AERIUS" ze vyskusame. Ona hovorila ze je to suhra okolnosti, alebo ze to moze byt ked sa clovek pred tym namahal...sice mi to velmi zmysel nedava ale vyskusame...
A to s tym prekrvenim co ste pisali tak ako to sa mi telo prekrvuje ako sa mu zachce?

lacino888

lacino888

Ok popytam a dam vediet ako som dopadol...ale s tym potom neviem sa mi nezda...
bol som v HAME na 3tyzdne na brigadu a tam sme tyzden boli v tom istom a netak som to mal prepotene a netak zo mna kvapkal pot a tam som to nepocitoval...a to som bol aj v teple aj v zime dakedy...a nic..

mirka 23

Mne sa to stávalo,m keď som nosila nekvalitné rifle. Teraz mám drahšie a nestáva sa mi to. Nemáš nohavice z Čiňaku, alebo tak?

lizanka

to poznam, ked praktizujem rychlu chodzu vramci pohybu, tak po cca 1/2 hod to tak zacne svrbiet, ci uz s teplakami ci bez nich, a stehna sa mi o seba netru, mam chude nohy. po chvili to potom tiez prejde. tiez mi koza tak trochu scervena, nejde o alergiu, podla mna skor o intenzivne prekrvenie

barbinka

mne sa ten pot zdá celkom reálny. no však napíš ako si dopadol. zaujíma ma to celkom. a inak na takéto je dobrý liek zyrtec. mne hneď zabral.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

NEZNESITE svrbenie litok, stehna, zaku a bokov PRI CHODENI.. - Fórum - ZDRAVIE.sk