NEZNESITE svrbenie litok, stehna, zaku a bokov PRI CHODENI..

Príspevok v téme: NEZNESITE svrbenie litok, stehna, zaku a bokov PRI CHODENI..
lacino888

Ahojte!
Mohol by mi dakto poradit? Pocitujem svrbenie a trva to uz veelmi dlho. Je to svrbenie litka, stehna, zadku (nie konecnika len zadku), bokov a niekedy aj brucha. Avsak svrbenie sa prejavuje LEN pri chodzi (aj to nie vzdy), pri behu (aj to nie vzdy) ale co si vsimam ze hlavne ked som v chladnesjom prostredi a ked sa hybem, myslim tie male otrasi ked chodite ci behate...
Je to NEZNESITELNE svrbenie ktore potom co zastavim a postojim chvilku v priebehu 3-5minut uplne zmyzne. Na pokozke sa sa to skoro vobec neprejavuje, len take slabe scervenanie ktore sa zvyrazni ked sa uz neudrzim a musim poskrabat. Ovsem ked poskrabem tak sa to este zhorsi.
Presiel som uz skoro vsetky temy s nazvm svrbenie ale nikde som nenasiel to co mam ja. Poradte prosim.
Ďakujem!

jancecka

možno pri pohybe sa ti rozprúdi krv a tým sa to začne, ja fakt neviem, tiež by som navrhovala alerkologa

alergia na zimu? to aj existuje?

lacino888

No to chcem ist zajtra za nim, a okrem toho mam este dve problemi co sa jej musim popytat...sna mi poradi...minule som uz spominal ale len tak okrajovo..ale to ze neviem ani kedy vlastne to pride..akurat viem ze nie ked sedim alebo lezim :) nic viac..

Ivka 1

Jancecka myslim,že máš pravdu.Môže ísť o alergiu na prací prášok alebo aviváž.
To svrbenie máš aj na miestach,ktoré nemáš zakryté odevom? Predpokladám,že teraz na behanie nosíš kraťasy a pod.

lacino888

No ale keby to bola laergia tak preco sa prejavuje kedy sa jej zachce? To s tym chladom co sompisal nie je pravidlom..
A dnes som bol behat v kratasoch a svrbeli ma aj litka kde som nic nemal..

lacino888

NEEXISTUJE! Dnes rano som bol behat..bolo prijemne nie zima nie teplo a predsa...a ked som len volnou chodzou siel uz aj vtedy a ked som zacal behat ani nehovoriac..som to nakoniec nechal tak a pomalickym krokom sa vratil domov...toto NEMOZE BYT NORMALNE!