Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ziarlivost

Príspevok v téme: ziarlivost
:)

ahojte.strasne ziarlim ked moj chalan ide von s inymi babami.viem ze su to LEN kamaratky ale vzdy je tam ten kusok neistoty vo mne...v predchadzajucom vztahu som nezistila ze ma podvadzal az neskor som sa to dozvedela tak teraz robim vsetko preto aby sa mi to opat nestalo ale uz mi to pripada katastrofalne.nehorazne ma to zoziera ze je s inymi.viem ze by ma nikdy nepodviedol ale...ja uz neviem...ako sa z toho dostat???dik za prispevky

hmmmmmm

ja viem ze je to tazke teraz je skola mame malo casu na seba a ja chcem byt aj s nim poriadne len vzdy su tu kamosi a kamosky...

luciferka

ak pises ze tvoj chalan by sa radsej zabil ako by ta podviedol, tak nechapem aky mas problem...., zacni mu verit trocha, aby si si to nepokazila, aj ked doverovat je tazke.....

samsung

no o tom som vcera pisala :) ale co uz, tieto baby este nic dokopy nezazili a davaju si tu rady, ako musia byt to musia nejak prezit :))
ha ha, baby NEBUDTE TAKE NAIVNE A NEDOVERUJTE SLEPO CH L A P O M !!!!
kazdy jeden z nich je curak a kazdy jeden z nich pri prvej ozajstnej prilezitosti podvedie.....ze "kamos" daj mi za pravdu, ty tu o tom stale kecas!

srdiecko1

moj chalan tiez chodi von s babami, su to jeho dlhorocne kamaratky, ale vzdy mam taky divny pocit, ked je s nejakou vonku. obzvlast ked je jeho kamaratka aj byvalka. on ma x krat uistil, ze mu mozem verit a ze tie kamosky su aspon inteligentne narozdiel od jeho kamosov. nuz nic ine mi neostava, ako naucit sa to tolerovat,lebo zakazovanie niecoho uz nie je laska. ale chce to vela sil.

nie urcite mi neklame som mu povedala ze len mi daj vediet kde si s kym si a ozvi sa mi sem tam.ja chapem ved aj ja mam kamaratov a nic s nimi nechcem mat...na jeho kamaratky som si uz zvykla len tieto su nove a nepoznam ich...potrebujem trosku casu.moj chalan je taky ze radsej by sa zabil akoby ma podviedol...takze asi tak

luciferka

Ahoj, asi si len prehnane ziarliva, ja som tiez, moj priatel chodi takisto von s inymi babami. Ja som ho poprosila aby s jednou viac neisiel sam, pretoze mu vypisovala ze ho chce...., a posluchol ma. S daslsou kamoskou chodi von,ja ju poznam ale nemam velmi rada, tak nech idu radsej sami.....Nic na tom nie, skus si uvedomit, ze aj on potrebuje vypnut, a mozno je prave ten typ ktory si viac rozumie s babami ako s chalanmi. A urcite je lespei ak o tom ze ide von s babami vies akoby ti mal klamat.Pokial ti neklame, tak je vsetko ok......

ale on si mysli ze mu zakazujem tym byt s kamaratmi...ja mu to nezakazujem len ani mne to nepripada normalne aby chodil s inymi babami von...hovorila som mu to ze mi to vadi a skoro sme sa kvoli tomu rozisli lebo ze nemam rada jeho kamaratov a podobne.ale ked ma nezavola???som mu hovorila ze nech sa vciti do mojej situacie ale mozno by si to uvedomil az vtedy kebyze idem aj ja s cudzim chalanom von.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ziarlivost - Fórum - ZDRAVIE.sk