Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zasnubny prsten

Príspevok v téme: Zasnubny prsten
eva28

Viem,ze to sem nepatri, ale predsa..
Som s priatelom skoro tri roky. A lubim ho velmi. Doteraz som stale nejako dufala,ze ma poziada o ruku,ale stale to neurobil, pritom sme sa o tom bavili,ze by sme sa uz tento rok vzali,ale stale nic,A mna to medzicasom preslo,to neustale cakanie ma omrzelo,a rozhodla som sa uplne inak,zit vo volnom zvazku.Len sa bojim toho,keby to nahodou urobil,a odmietnem prsten, co potom :((

moniqa87

ja som to nemyslela tak, ze toho tvojho to napadlo az ked ta videl pozerat tie saty, ale tak, ze eva pisala, ze to on bol do toho taky nadseny a mozno sa zlakol prvotneho odmietnutia a teraz ma trocha strach, ale ak si vsimne, ze uz o tom uvazuje aj ona mozno sa odvazi a mozno ma uz ten prsten aj kupeny, to nevieme...
a ak chcu babo aj skor, to je ich vec, ak ho chcu samozrejme obaja

palomino

Aha, to AKO som prehliadla:) Ked to Evu velmi gniavi, tiez si teda myslim, ze by to mala prediskutovat s nim. Ja som zase taka, ze si na dobre rada pockam. No a bez svadby by som dieta urcite nechcela, ale to som ja...

palomino

moniqa87, ale ved ja som uz skoro rok vydata:) Ja som ho do toho nemusela nakopnut, prisiel s tym sam, ani sme sa o svadbe nebavili, ale napadlo ho to v rovnakom case, kedy aj mna. Len tak som si pozerala svadobne saty zo zaujimavosti a potom sa sa dozvedela, ze v tom case o tom zacal tiez on rozmyslat.

moniqa87

aj sa snazite predpokladam...
podla mna daj mu cas, alebo mu daj nejak na javo, po tom prvotnom nie celkom odmietnuti, ale skor negativnom postoje, ze by si uz rada, nic mu nehovor, len trebars ako palomino, pozeraj si na nete svadobne saty ak to uvidi mozno ho napadne, ze uz by si aj ty chcela a nejak ho to nastartuje...

moniqa87

aha, no dalej to rozoberat nemusis, ak chces babatko, tam mu povedz, ze by si uz rada babatko, ak spolu byvate tak to problem nie je a ak aj o tej svadbe neuvazoval, tak pri tom babatku ho to iste napadne...

palomino

Juuuj, no vidis to. Takze chcel a ty na to nie. Teraz urcite nad niecim spekuluje, mozno sa boji, ze zase odmietnes:) Ja ti vravim, cakaj.

eva28

Hej zijeme spolu, dva roky. K tym zdravot. problemom, potratila som, ale nechce sa mi to rozoberat.
Baby ste fajn, ze ste sa takto zapojili do diskusie :)

eva28

Ved to je presne to, co citim, je mi z toho celeho uz blbo, zmateno. Chcel ma poziadat o ruku asi pred rokom aj daco, ja som to vycitila, a naznacila som mu, ze este mame cas.., potom sa mi sam priznal,ze to chcel skutocne urobit. Tento rok ma do toho nejako namocil,ze som sama podlahla tej myslienke, proste sa to medzi nami otocilo,alebo neviem. Nenutim ho,nebavim sa s nim o tom, len mi je divne toto vsetko.Na co ma "nabulikal" a stale nic :)

palomino

Inak, ja som tiez vobec necakala, ze si ma manzel este vezme minuleho roka, lebo ma popytal v septembri...Zatial to nechaj tak, par mesiacov hore-dolu, mozno je akurat teraz v zlatnictve...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zasnubny prsten - Fórum - ZDRAVIE.sk