Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Same zmeny a k HORSIEMU:(

Príspevok v téme: Same zmeny a k HORSIEMU:(
T_Janulienka

ahojte neviem v poslednom case si pripadam hrozne divne cela:(
lepi sa na mna strasne vela (pre mna) problemov napr.:
moje zlte zuby su este zltejsie..
vypadavaju mi hrozne vlasy..
slzia mi oci(teda len jedno ked lezim na tom danom boku)-pricom mam oci v poriadku vraj
mam nepravidelny menzes-pricom v podbrusi ma boli stale:(
strratila som svoju zvycajnu kondicku
nieco zjem tak mi je z toho priserne na vracanie
byvam strasne unavena aj po namensej fyzickej aktivite..
a co je najhorsie teraz som v skole zistila ze si neviem vsetko tak dobre pametat ako predtym:(
som na dne..

T_Janulienka

caute...akurat som sa vratila z treningu..sice akosi na silu ale predsa som sa pred treningom aj najedla lenze po takych 20minutach treningu sa mi zacala tocit hlava proste totalne priserne mi bolo
sadla som si na lavicku ze to snad prejde lenze ked som chcela vstat tak som absolutne nevladala postavit sa sa stale ma to tahalo naspet k zemi:( nakoniec ma len kamarat odprevadil domov..uz som zo seba cisto mimo:(ako o tyzden mam strasne dolezity zapas ked ten nezvladzem tak neviem co so mnou bude dalej:(

T_Janulienka

ahojte dnes som sa polepsila(aspon o trochu) s tym jedenim nebolo toho az o neviem kolko viac ale aspon nieco bolo:)

T_Janulienka

posnazim sa...
asppon trochu
nic ja padam spat koneecne sice nechvam za serbou spustu nedokoncenej prace ale takvstavat rano o 4 musim zatial AHOjte

barbinka

tak bohužiaľ, keď sa nechceš zničiť, tak sa budeš musieť niečoho vzdať, alebo neviesť hektický život. to je celé. všetci ti tu už povedali, čo máš robiť. tak sa rozhodni, čo ti je prednejšie, či zdravie, alebo hektický život.

T_Janulienka

nie ze odmietam nedje o to ze odmietam nechcem polutovanie ja mam proste strasne hekticky strasne uponahlany zivot..neviem ako sa dalej pohnut
nic som na rovinu neodmietla..

T_Janulienka

hlad necitim a ked som hladna tak len trosicku a zazeniem ho vodou...
ja jem vsetko :) len akosi nestiham jest..aJ ked sa snazim

doremi

ale najest sa by si nemala zabudat,necitis hlad?tak to je zle...
a vyzivy ti nechutia?? tie pre dojcata.. :-))))))

T_Janulienka

ja pre svoju chrbticu nemozem a nemala by som ani pre kolena hrat volejbal...
ale je to moja laska a nevzdam sa jej.. v skole stale poviem ze volejbal uz nehram a tak ale mimo skoly vecne chodim na treningy..

ked ja sa aj snazim akosi viac jest a tak len stale zabudnem na to..sice za toto posledne leto jul/august som uz aj dost pochudla

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Same zmeny a k HORSIEMU:( - Fórum - ZDRAVIE.sk