Ako vediet ktora je prava?

Príspevok v téme: Ako vediet ktora je prava?
lost angel

Ahojte mam taky problem ze sa neviem rozhodnut medzi dvomi divcatami. Mam piatelku dlhu dobu a do mojho zivota pribudlo jedno dievca X, ktore som pred rokmi mal dost rad stale na nu musim mysliet a mam pocit ze so svojou sucasnou priatelkou som neni stastny. Ale prezili sme toho velmi vela a nieje mi lahostajna. Preco ma trapi vobec tato otazka?

lost angel

DAKUJEM DAKUJEM velmi mi to pomohlo naozaj a ani som v to nedufal. Myslim ze sa so svojou X porozpravam a opytam sa ako si to predstavuje a preco to vlastne robi a hlavne si dam na cas. Ale myslim ze sucastna priatelka je ta prava a X je ex... Dakujem Vam este RAZ...

wena

toto je ale mozno iny pripad. angel pisal, ze sa rosili aj kvoli tomu, ze obaja sli dakde inde. nevieme podrobnosti, preco sa rozisli, ako to bolo ukoncene, takze nemozte mat na to takyto jednostranny pohlad, ze ked sa uz raz rozisli, ze to uz nemoze byt dobre. vidte priklad o tej mojej kamaratke.

mlha

sii,pravdivo si to napisala.moja kamaratka to tak urobila,vratila sa do ukonceneho vztahu,pretoze on sa po case objavil a zdal sa byt iny,naliehal ale tak galantne a prijemne.zobrali sa a ona stale lutuje,ze ked raz vedela,ze nie,tak to nemala menit,lebo to bolo po par mesiacoch o tom istom.stale si vycita,ze mala radsej hladat niekoho ineho,nie sa presviedcat pod jeho vplyvom,ze to bude ine a dobre a nemala sa nechat zlakat predstavami,ake to bude a môze byt...pretoze nie je.len tolko.

wena

angel, zda sa ze si sa nasiel po tom co ti sii napisala,ale ono sa lahko pristupi na to, co ti clovek poradi pokila je to ta lahsia cesta. co aj viem, mne sa to velmi nezda ked vravis, ze si stratil zaujem o svoje hobby a pod... moja kamaratka, teraz ma 29 sa so svojim priatelom rozisla asi 2-3 krat, ale zakazdym sa dali dokopy a teraz su stastni manzelia a planuju rodinku. je to tazke, my si tu teraz protirecime, ale aj moj terajsi mal velmi rad svoju byvalu tiez bol k nej velmi uprimny. povedal jej dokonca aj to, ze mi chcel dat pusu a ze ma ma velmi rad. boli takto spolu este dva roky, ale potom mi povedal,ze ma lubi a zvysok uz poznas. ked sme sa o tom bavili, povedal, ze ju bral skor ako kamaratku. mne to aj tak pripada, ked jej povedal co ku mne citil. zda sa mi to zvlastne hovorit svojmu partnerovi, ze sa ti niekto paci. uprimost ano, ale taketo veci by som mu povedala iba vtedy, ked by som k tomu druhemu citila lasku a chcela ten vztah s terajsim partnerom asi ukoncit. teda ze taketo veci, ze sa mi niekto paci si myslim vacsinou hovoria kamarati a nie partneri. zda sa mi teda, ze si v podobnej situacii ako ten moj terajsi. popremyslaj teda, ci tu terajsiu naozaj lubis, ci ti je s nou dobre, ci si vies s nou predtavit rodinku a pritom mat aj vlastne zaujmy, by t uvolneny.... a takisto, ci ta tvoja byvala ta pritahuje ako sii povedala len zo zvedavosti, noveho zazitku, okorenenia, alebo su to hlbsie city. kazdopadne zober douvahy moj aj siin pohlad. su to dva brehy,a len jeden z nich je ten spravny. o tom ktory vsak musis vediet TY.

lost angel

Sii vdaka si uprimna zaujimave ze ak radim ja je to relativne jednoduche ale ak si mam pomoct sam nejde to :) Myslim ze si mi otvorila oci. Sucasny vstah trva 5 rokov a myslim ze dobre pritelka je stasna iba sa obcas boji ako kazdy ked idem s niekym von vzdy jej vsetko hovorim a chcem aby o vsetkom vedela pretoze dovera je pre mna velmi dolezita aak je tam dovera je tam aj velka laska iba sa o nu musim viac starat. DAKUJEM...

sii

ja ti poviem co ta laka ja to totiz presne viem, to zalubenie ten krasny pocit byt zalubeny ta vona cerstveho vztahu ten povznasajuci pocit to opojenie z lasky to ta laka! Lenze uvedom si to trva len par mesiacov a potom bude ten vztah presne taky ako bol ked ste sa rozisli nic nebude ine nic. BUd k sebe uprimny a odpovedz si na otazku bol si v tom vztahu stastny??? Ty poznas odpoved, a potom si odpovedz na otazku som stastny teraz s mojou terajsou priatelkou, a co ma robi stastnym? Stoji mi za to rozvijat tento vztah?? Ak ano, je problem vyrieseny ak nie tak si hladaj lasku tvojho zivota ale nie v ex-priatelke pretoze ta nou urcite nie je.
Ja som svoju lasku nasla po velmi dlhom hladani, ano mala som niekedy nutkanie ist spat ale to ma preslo pretoze ak niekeho skutocne lubis a ty si dostatocne silny pokuseniu odolat spevni to tuto lasku vybudujes si hruby pevny mur a snazis sa ju chrani. Ja som s mojim priatelom 3 roky a to krasne opojenie stale trva a vies preco? lebo obaja sa o nas vztah starame aby kvitol a nedovolime aby tam vladol stereotyp. Skus to aj ty s tvojou terajsou.

lost angel

Sii vdaka tak neako som nad tym premyslal aj ja. Ale co to presne je co ma laka neviem. Som na vrchole co som asi v zivote chcel dokazat a mozno mi uz chybaju iba problemy... cize otvorenie oci mi prospeje ... Dakujem

sii

ja som mala pred 4 rokmi podobny problem, bola som s priatelom 4 roky a akosi mi to nic nedavalo a k tomu bol neskutocne ziarlivy, zalubila som sa do spoluziaka cerstvy vztah, zdvihla som sa a povedala tu sa nase cesty koncia zatvorila som za sebou dvere a bolo po vsetkom. S tym spoluziakom som chodila rok a potom prisiel ten pravy ktoreho lubim ako svoj zivot myslim ze som este nikoho nikdy tak nelubila. Aj pre mna to bolo tazke rozist sa po 4 rokoch stale som na to myslela a priznam sa este aj dnes myslim lenze uz tam nie su nijake citi len niekedy nutkanie ake by to bolo, tomuto nutkaniu som predtym casto podlahla ale nikdy to k nicomu neviedlo a stale vztah stroskotal, preto preferujem ze nikdy nestup do tej istej vody ci ako sa to hovori, je to tak raz staci ak vztah stroskotal tak stroskota znova, pretoze clovek sa nezmeni snad len dospeje a pribudne nieco k tomu ale charakter ostava ten isty. Preto zamysli sa nad tym ci svoju terajsiu priatelku lubis a preco ju lubis, vies si bez nej predstavit den tyzden alebo noc??? Zamysli sa! Netaha ta k tej ex len zvedavost ake by to bolo keby... ?? Je to rada z vlastnej skusenosti.