bodky na penise aj na predkozke

Príspevok v téme: bodky na penise aj na predkozke
peto...

mam na penise na zaludi take drobne vyrazocky su aj na spodnej strany predkozky maju taku bielo ruzovu farbu nedaju sa vytlacit... neboli ma to a ani nesvrby prosim poradte..co to je....este som nemal sex ale bojim sa ze to moze mat neake dosledky tak prosim napiste co to moze byt a ci je to nebezpecne???!!!!!!!!!!prosim

dobravila

vidis myslis na to skoro stale tak to musis neako vyriesit a budes mat pokoj inak tie myslienky ta obmedzuju a mozno sa to da vyriesit jednoducho neakou mastou

peto...

ale musis pochopit ze to len tak nejde povedat mam strach z toho co bude potom...vies...ked si na to pomyslim tak to nieje bohvie co uz ma to trapi dlhsie myslim na to skoro stale ..... :(

dobravila

drzim prsty urcite len neaku mast ti daju a bude dobre ale povec o tom rodicom a najma nehanbi sa su aj horsie veci v zivote...ahoj pekny den

dobravila

vies ze ej to tazke a najma v takom veku ale uvidis ze casom pochopis ze to su len male problemy a doktory sunato aby pomahali ludom takisto aj dievcata maju problemy s menstruaciou a tak povec to rodicom oni to tak neberu ako ty a doktor ti da neako mast a bude vsetko ok drzim prsty ver ze o nic nejde