Kto mi to vysvetlí?? (partnerský problém)

Príspevok v téme: Kto mi to vysvetlí?? (partnerský problém)
lukas888

Zdravicko, mam jeden nemaly problem s priatelkou.Poznam ju uz vysse roka, spoznali sme sa na jednom chate. Vtedy som bol dost zamerany na vzhlad a ona mala krasnu fotku. Hned na prvy pohlad som sa do nej zamiloval. Pisali sme si kazdy den a myslel som si ako nam je spolu super. Celeho ma zmenila, pretoze casom uz som nepozeral na vzhlad ale aj na to aka je skvela ako clovek. Neskor ale zacali komplikacie. Zacalo sa to cele tym ze sa so mnou nechcela stretnut a stale ked uz sme sa dohodli na stretku tak ochorela alebo sa na nieco vyhovorila. Az neskor sa mi priznala ze ju byvaly priatel bil a podvadzal.Este aj teraz ked ho stretne v meste tak sa boji a dokonca jej zase ublizil. Ale ja som bezmocny a moc ma to trapi.Teraz uz neveri muzom. Slubil som jej ze jej dam tolko casu na stretko kolko len bude potrebovat. Aj som to dodrzal a snazil som sa jej pomoct aby to cele prekonala co si musela prezit. Cele dni sme spolu presedeli za pc ak som prave nebol v skole. Dokonca som obetoval aj futbal ktory som hraval uz 18 rokov, len preto aby som mohol byt s nou a aby nebola sama. Ale cele sa to zrazu zmenilo. Posledny tyzden sa odohrali veci ktorym este doteraz nechcem asi uverit. Po roku spolocneho pisania, obetovania sa jeden pre druheho a planovania spolocenj buducnosti som zistil ze fotka a aj vsetky tie ostatne co mi poslala nepatrili jej ale jednej modelke. Teraz mi uz svoje fotky poslala a vyzera nadherne, tak neviem preco to robila.Mozno to vyzera smiesne ale neni lahke sa teraz preorientovat na to ze za tymi pismenkami co sme si vymienali a aj za telefonom co sme hodiny kazdy den prevolali sa skryva niekto iny. Ale cez to vsetko ju stale milujem a miesto toho aby som ju za to cele opustil dal som jej este jednu sancu ale pod podmienkou ze sa s nou chcem stretnut cim skor. Ale ona mi stale vravi ze sa stretnut nechce, ze sa este boji kvoli svojmu ex co ju bil, aj ked vie ze ja by som jej nikdy neublizil. Chcel by som preto vediet vas nazor na to co mam vlastne robit. Na jednej strane ju strasne milujem a nechcem ju stratit ale na strane druhej si myslim ze po tom vsetkom co sa stalo a co mi vyviedla si zasluzim aby mi uz konecne dala sancu sa s nou stretnut. Zazil niekto nieco podobne? Mal by som sa s nou rozist, dat jej este cas na stretko alebo jej dat podmienku ze ked sa nestretneme tak sa rozideme?

lukas888

Cau Stano, co sa tyka tych jej klastiev tak v kazdom vztahu sa nieco vyskytne co je lepsie zatajit pred tym druhym aj ked by sa to nemalo robit. Par sa mi stalo ze som mal pocit ako ma klame ale radsej som to nehal tak aby sme sa nehadali o tom ci jej verim alebo nie. Neviem preco to spravila lebo aj ked nie je modelka tak ako mi to pisala a posielala fotky, aj tak je nadherna. Len stale sa boji toho stretka a ja som jej povedal ze ak jej mam verit a chce to vsetko napravit tak sa s nou chcem stretnut skor ako mi napriklad zacne skola a nebuem mat vela volneho casu. Proste chcem byt co najskor s nou aby som na to vsetko co sa stalo zabudol a zacal odznova.

stano.l

nechajte ich nech si pisu a vypocuju aj ostatnych nazory. budu nejakej psychologicke cvakat nemale peniaze za to co im poradime aj my tu? ved sme len ludia preboha!

stano.l

Lukas.zoznamovat sa na chatoch prinasa so sebou velke riziko ze natrafis na niekoho kto tam ide len z recesie. laska sa tam moze stvorit, netvrdim ze nie. ale uz od zaciatku to musi byt kombinovane so stretavanim sa. nepises nic o nej ako vyzera naozaj,aka je a ani nic podobne, z akeho dovodu tam mala cudziu fotku. ak ste spolu ale takto vydrzali rok a ste aj napriek tomu ze ta oklamala ju dokazes mat rad tak ti tlieskam lebo toto by malokto spravil ale asi ta nieco pri nej fakt drzi. oklamala ta len vo fotke alebo aj niekedy v niecom inom? lebo ak klame v jednom kuse tak to nema vyznam ak vsak slo leno toto a mozno nejake mensie prehresky tak sa to da este ospravedlnit s tym ze zacnete odznova aj ked vas caka mozno dlha cesta. drzim palce a priatelke odkazujem ze cloveka ktoreho milujeme nemozme klamat, lebo ten clovek by mal o nas vediet vsetko..

marhulovy kompot

iba nepochopim ako mozes hovorit ze ju lubis ked ste sa este nestretli? si myslim ze si zamilovany do predstavy o nej, nie do nej samej...

nice

No zaujimave a hrozne zaroven.Ja si to neviem predstavit take nieco.Da sa to nazvat klamstvo?asi ano.Ja by som uz velmi zacala pochybovat o nej a moju doveru by taka osoba asi dost zmarila.Aj ked nechcela prezradit identitu tak mala povedat ,ze to nieje ona.A ty si snival a mal v predstavach uplne inu osobu.To je blbe .Si jej aj hovoril ake ma krasne oci a tak....no mna by to asi poriadne zasiahlo.Je to len na tebe co bude dalej.Tu kazdy mozme pozriet na vec zo svojho pohladu.Uzavrem to tak ,ze by som pochybovala a je to zamienka na nedoveru do buducnosti.