Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

..je chyba vo mne?..

Príspevok v téme: ..je chyba vo mne?..
petra88

čawte.. potrebujem poradiť v jednej veci, lebo sama neviem ako ďalej.. mám priateľa s ktorým chodíme vyše roka.. zoznámili sme sa na jednom diskusnom fore, kde som na začiatku mala cudziu fotku a nie svoju.. on sa však zamiloval do tej cudzej fotky.. klamala som ho a vydávala som sa za ňu.. teraz nedávno to však dosť nechutne prasklo, ale on mi dal šancu s tým, že sa ale chce stretnúť.. ja to však ale stále nedokážem, pretože sa bojím.. náš vzťah funguje na základe telefonovania, písania si a pod.. viem, že je to muž po akom som túžila, ktorého nadovšetko chcem a potrebujem. Možno sa pýtate prečo sa s ním nechcem stretnúť. .problém je v tom, že som predtým mala priateľa, ktorý ma fyzicky napádal, vyhrážal sa mi a pod.. a ja na to nedokážem zabudnúť.. aj keď on mi dosť pomáha.. prosím poradte mi, čo mám robiť?.. nechcem ho stratiť

radana

petra88 na co sa s Lukasom hrate?Robite si tu z ludi srandu?Aj ty si si zalozila temu aj on si zalozil temu o jednom a tom istom a zrejme sa na ludoch dobre bavite,ako vam naleteli.. www.zdravie.sk

baku

preco si sa nechala fyzicky napadat od nejakeho blba s ktorym si nebola nutena zdielat jednu domacnost, nebola si zavisla na jeho financnom prijme a nehrozila Ti situacia, ze ak by si ho opustila, umrelo by od hladu vase spolocne dieta/deti... ? tak toto je nieco co ja v zivote nepochopim... raz by ma chlap udrel... raz.. hoci aj v manzelstve... nechapem ako mozu byt zeny take tupe a tvrdit ze si chcu udrzat take mazelstvo kvoli detom... na to aby tie deti psychicky znicili ? iny dovod nepoznam... ale ok to nie je k tejto teme... a co sa tyka Teba koniec koncov chapem ze mas blok stretnut sa s nim a ze sa bojis... ale do smrti to tak tahat nemozes.. aj tak to raz musis prekonat, lebo inak sa z toho nikdy nedostanes... koniec koncov keby aj on bol rovnaky hnup, kde je napisane ze to musis zazivat znova a nechat si to ??

dadada

Dosť často sa stáva, že ľudia, čo sa zoznámia na nete a dlho týmto spôsobom komunikujú, vytvoria si "vzťah" a potom majú strach z osobného stretnutia, lebo sa podvedome obávajú, že nezafunguje chémia, sympatia - že to proste nezaiskrí a oni svoj dlhodobý "vzťah" stratia práve kvôli tomuto stretnutiu. Ďalším krokom by mohlo byť, že si zaskypujete aj s videom, spoznáte sa aj opticky a potom by už stretnutie nemal byť taký problém. Ak nebudeš ani s týmto súhlasiť, tak ti už nikto tvoje výhovorky neuverí.

rada

Moj prvy priatel ma psychicky a fyzicky tyral a to bola moja prva laska. Dlho mi trvalo, kym som doverovala ludom. Vlastne zostalo mi to doteraz, ale fyzicky kontakt mi pomohol priatel. Vedel o mojom pribehu a preto sa neponahlal a mal trpezlivost. Tebe vsak radim, zostan s nim v kontakte, potrebujes prekonat tu bolest a on ti s tym pomaha. Bude ti lepsie aj ked sa mu o tom zdoveris, a na tvojom mieste by som aj povedala pravdu, ze tvoja prava tvar na fotke je ina. Urobila si to preto, lebo si chcela byt anonym, tymto sposobom si hladala vlastne SOS, pomoc, aby si to prekonala, takze zo svojej skusenosti viem, ze si to nemyslela umyselne. No pravdu povedat musis.

igua

ano, chyba je v tebe. uz sa s nim konecne stretni. a ak mas strach, tak si vyber misesto, kde chodi vela ludi, aby si s nim nebola sama.

samsung

joooj ake si traaaapne clovieca :)
aj keby to bola pravda, priatelom by som ho teda nenazyvala...sak ste sa este ani nevideli preboha!!!!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

..je chyba vo mne?.. - Fórum - ZDRAVIE.sk