Poradte mi prosim...

Príspevok v téme: Poradte mi prosim...
majka453

Ahojte. S priatelom chodime uz vyse dvoch rokov a mali sme uz viackrat sex, ale nikdy som este nedosiahla orgazmus..:-( A on uz bol urobeny..a ja som este nepocitovala ani trosku nejaky naznak vzrusenia..ja by som potrebovala asi na to viac casu, ale ked on nevydrzi milovat sa so mnou hodinu...:-( skusali sme aj tak, ze sa pred tym urobi, aby potom vydrzal, ale aj tak nic...:-( poradte mi nejaku polohu alebo neviem...a predohru mame dost dlhu a peknu...po predohre som vzrusena...ale ak uz ide na sex...tak to vsetko zmizne...neviem, ci mam strach, ze zase nic...alebo ja uz neviem...prosim o radu...mam ho velmi rada a chcem, aby nas sex bol vzrusujuci a nadherny..

eny

Skusala si odzadu? Alebo ze mu sedis na kolenach a nohy mas okolo jeho pasu? Pre mna su naj:))) Do extazy ma dostava aj ked lezim napr. na stole a on stoji a vies... No a kamilkaaa ma pravdu, najprv sa musis uvolnit a tak... Drzim palce:)

kamilkaaa

Tak majka453 ja si myslim, ze je to tym co si aj ty sama spomenula...predohra je pre teba krasna, vzrusujuca a ked uz ide na sex, tak si hned predstavis, ze to zase nebude ono...a nieco sa v tebe zablokuje...:-( musis sa len uvolnit a po case to pojde..vela stastia :-)