NEVERA :(

Príspevok v téme: NEVERA :(
luluuu

začalo sa to ked som nastupila do novej prace, dostala som spolocnu kancelariu so sympatickym mladikom.prve tyzdne sme sa spoznavali, neslo o nic ako pracovny vztah, az to vyvrcholilo k flirtovaniu a nakoniec k bozkom a neznostiam.natom by nebolo nic zle, keby som nebola ststne zadana uz viac ako 4 roky a on ma priatelku asi 5 rokov.nejde o nic, neviem ako to mozem robit mojmu priatelovi ked ho lubim z celeho srdca, viem ze si poviete ze to nieje realne,ako ho mozem popodvadzat a zaroven lubit, zial lje to tak.nechcem ublizovat ani jemu, ani kolegovej priatelke, koniec koncov pozname sa s nou osobne..chcem to ukoncil,ale moja tuzba je silnejsia a nakoniec ma to vzdy premoze a podlahnem.myslite zeby som mala zmenit zamestnanie?ale tazko sa hlada nova praca len koli roztopasnosti..poraddte co dalej, naozaj neviem co robit..len mi prosim nenadavajte, mam to aj tak uz dost tazke...dakujem

luluuu

fuu...tak v prvom rade by som chcela povedat ze dotycny ´podvadzany´nieje moj partner a niekto sa moc nudi ked si robi srandiky s takychto veci.v druhom rade, ze medzi mnou a kolegom sice medzicasom nieco bolo,ale uz je tomu dufam na vzdy koniec a snazim sa mu vyhybat aj ked on nerozumie, casom pochopi, bude musiet...pokial ide o mojho partnera, sme satle spolu, aj ked to medzi nami skripalo, samozrejme nievie o mojom milencovi.zase sme sa zacali snazit,aby nas vztah bol ako predtym, sice smojim malym tajomstvom,ale sme stastny a dufam ze namm to dlho vydrzi.kolega stale pokusa, flirtuje, ale ja sa tomu snazim ubranit..dufam, ze navzdy..dakujem za rady...

...

uff..to tu je husteee...noo a je to vonku..nechcela by som byt v tvojej kozi, ale teraz vazne, ak niekoho tak velmi milujes ako si opisovala, tak druhy by mal byt pre teba tabu..vsetko su to skusky, ci vydrzite..ja by som mojho priatela nemohla podviezt aj keby co bolo,aj keby som bola akokolvek nahnevana a neviem co.. fakt nie..

podvadzany

milacik vedel som ze je toto za tym, skoda ze si to riesila na nete a nie so mnou :((
uz dlhsi cas som tusil, ze medzi nami nieco nie je vporiadku. Neviem ci chcem takto dalej zit.

ewiittaa

no co ti poradit? tak v prvom rade, nejdem ti davat rozumy, ake je to od teba hnusne, ze toto robis. JA som tuzila po chlapovi 5 rokov, a mam svojho a ked som mohla mat toho po ktorom som taku dlhu dobu tuzila, odmietla som ho. Bolo by mi to proti srsti. Ale k veci. NA tvojom mieste, ak nieco citis ku kolegovi a je to tvoj vysnivany muz, porozpravaj sa s nim, ci aj on nieco citi k tebe. Takze bud sa dajte dokopy s kolegom a neklamte viac svoje polovicky, lebo je to svinstvo, a dajte im sancu najst si niekoho, kto ich nebude podvadzat,alebo to s kolegom razne ukonci. Nic ine ani urobit nemozes. Mozes este sediet na dvoch stolickach naraz,ale ver tomu, ze ked sa to prevali, tak ti nezostane ani jedna stolicka. A neverim, ze priatela lubis, lebo keby si ho tak lubila, nepodviedla by si,aj keby ta ten druhy neviem ako lakal. Nevravim, ze clovek za cely svoj zivot nezazije "vzplanutia" aj ked ma doma manzela/manzelku. Ale ine je, ked je to cisto len platonicke a nic viac, a ine, ked zacnes podvadzat. Myslim, ze nikomu z tych nevernikov by sa nepacilo, keby mu to robil jeho priatel,manzel, manzelka... asi nie. Takze pouvazuj nad tym co vlastne chces a nenic zivot ludom. A radsej sa s priatelom rozist po 4 rokoch, ako si ho v buducnosti vziat, mat rodinua podvadzat ho, lebo z toho yb nic ine ako zlomene srdce nebolo a doplatili by na to aj drobci. JA viem velmi rozoberam,ale musis sa pozerat hlavne do buducnosti, ked uz v pritomnosti si si takto navarila.

huhuhuhuhu

Ahojte...aj ja mám priateľa,ktorého moc ľúbim,ale etraz som ho dvakrát podviedla s jedným chlapom,aj ten sa mi strašne páči,proste nemôžem na neho zabudnúť,včera sme to ASI ukončili,lebo priateľ mal dáke podozrenie..ale keĎ ja toho druhého chcem tiež!neviem,čo mám robiť!lubim priatela,ale tuzim strasne aj po tom druhom...?????????

sissi28

tiez som si nasla milenca,on je o 12 rokov starsi,zenaty,ma 2 deti.ja mam 2,5 rocny vztah..davam tomu rposte velmi priebeh...

luluuu

ja ciem zeby som to mala ukoncit, snazila som sa uz nie jeden krat...je mi to trapne co robim, mam uz dost rozumu nato aby som sa vedela ovladat, ale toto je chlap po akom som vzdy tuzila, proste moj vysnivany, skoda ze som ho stretla v nespravny cas..mala by som to zacat riesit a ukoncit..pokusim sa, viem ze to bude tazke. a pokial ide o city...no, je to zlzite nechapem ako mozem priatela lubit a zaroven ho podvadzat..sice sa snazim sama seba presviedcat ze kolegu nelubim a vsugeruvavam si to, ze ho nelubim, obavam sa predsa nieco k nemu citim..kazdopadne dakujem za rady, pokusim sa s nim o tom porozpravat a vyriesit to raz a navzdy.drzte palce aby som nezlihala...

meduska

Ukonci to!!!
pokazite stastie dvom ludom, ktorí vam veria! Vravim z vlastnej skusenosti, dohodnite sa, bud zmeni pracu on alebo ty!!!!Ste priliz sebeckí-ak nechcete spolu vztah, definitivne to co najsor vyrieste-pokial v tom niesu este city-o to viac to bude potom boliet a jednoznacne sa neprezradte!!! nikdy-navzdy stratite doveru svojich blizkych

lilipo

Neviem ako poradit. Aj ja lubim svojho priatela a niekedy sa mi tiez sa stava ze sa musim ovladat..mam podobny pipad ako ty..ale nespravila som to ani nepravim. nestoji mi to za to... musis byt silna a dat tomu podvadzaniu koniec