Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Studium psychologie

psychologia

Je tu niekto kto by mi poradil ako to je so štúdiom psychologie v Nitre na UK? z čoho sú prijimačky a ako to je vo všeobecnosti škola?

Luckaaa12354

ahojte, aj ja by som mala záujem o psychologiu ale na denne študium do Trnavy, chcem sa spýtať ako je to s tymi prijímačkami? Stačí sa naučiť s odporuč. literatúry? a ten psychologický test je moc náročný? dakujem

len.ka

ahojte, je tu niekto kto absolvoval prijímačky min. rok na odbore psychologia v Trnave?? Trnavska univerzita alebo UCM?? Potrebovala by som zopár info..

dakujem :)

Lenka777

študovať externe sa dá v Trnave aj na Trnavskej univerzite, Fil. fakulta, neviem ktorá slečna či pani to tu pisala, že sa na príjmačky učila asi tak dva mesiace a že to bolo nehorázne tažké...mna na psychologiu prijali, prijmačky boli uplne v pohode,ucila som sa len povinnu resp.odporučanu literaturu cca tyzden a mala som to zmaknute, na prijmačkach boli otazky len z tych knih nič iné čiže tažké to bolo pre toho, kto si to nepozrel inak to bola hračka. Tak nepočuvajte tych čo tu strašia, aké je to ťažké pretože vobec :)

zuzu1011

Som študentka na DTI a po ukončení bakalárskeho štúdia,by som rada študovala psychológiu....Je možné prejsť na inú VŠ... Mala som v semestroch : psych.osobnosti, vývinovú psych., sociálnu psych., všeobecnú a pedagogickú psychológiu.Ďakujem

anc

psychologia sa da studovat externe na paneuropskej v bratislave, to viem lebo spoluziacka tam ide. ja som sa hlasila na komenskeho v ba a aj ma prijali, prijimacky mi neprisli az tak tazke. test z psychologie bol celkom lahky, len si bolo treba precitat odporucanu literaturu. test zo studijnch predpokladov bol narocnejsi, vela otazok z historie, matiky, logiky, vseobecneho rozhladu, slovenciny a citania s porozumenim.

anc

psychologia sa da studovat externe na paneuropskej v bratislave, to viem lebo spoluziacka tam ide. ja som sa hlasila na komenskeho v ba a aj ma prijali, prijimacky mi neprisli az tak tazke. test z psychologie bol celkom lahky, len si bolo treba precitat odporucanu literaturu. test zo studijnch predpokladov bol narocnejsi, vela otazok z historie, matiky, logiky, vseobecneho rozhladu, slovenciny a citania s porozumenim.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Studium psychologie - Fórum - ZDRAVIE.sk