CELIAKIA

Príspevok v téme: CELIAKIA
veronika líšková

Dobrý deň, píšem znova, mám celiakiu a chcem sa Vás opýtať či je nejaká web.stránka kde by som si našla celý jedal. lístok vhodný pre mňa, čo možem a čo nemožem jesť??? mám rada sldkosti, ale v zložení potrav. produktoch sú látky aróma, kys.citronová, rumová esencia, ktoré by nemali celiatici prímať, chcem vedieť, či tie stopové prvky, ktoré sa nachádzajú v napr. Deli tyčinke by mohli mi uškodiť??? Kde sa takéto veci o celiakii dozviem??? Za každú radu Vám vopred všetkým Ďakujem. Veja.

mary-anne

uz som. lenze tie dalsie otazky. ako kto to ma vsetko vediet? teda konkretne tie vysetrenia ake mi robili. ja viem, ze biopsiu a krv mi brali,ale na co konkretne, co mam odkial vediet ??!! to su otazky skor pre dr, ako pre obycajneho cloveka. heh a ja len spocutia viem.. kedze si nepamatam:o)

ja228

Dobrý deň!
Som študentka biomedicínskeho inžinierstva v Žiline. Témou mojej bakalárskej práce sú Metódy diagnostikovania celiakie.
Touto cestou by som Vás chcela poprosiť o vyplnenie dotazníka, ktorý mi pomôže vypracovať štatistiku o najčastejších metódach diagnostikovania a jeho uverejnenie na Vašom fóre je ďalšou možnosťou ako získať kvalifikovaných respondentov.

Dotazník je prístupný na odkaze www.vyplnto.cz
1459.vyplnto.cz
Vopred Vám ďakujem za ochotu a čas!

karin

Poznam jednu stranku, kde je vsetko celkom pekne, prehladne a podrobne napisane. kukni na www.celi.sk
Najdes tam vela informacii, ale rozne materialy, bezlepkove potraviny a vsetko co potrebujes.